Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościZ Konina do Bogoty na międzynarodowy festiwal tańca

Z Konina do Bogoty na międzynarodowy festiwal tańca

Dodano:
Z Konina do Bogoty na międzynarodowy festiwal tańca
KTT

Koniński Teatr Tańca pojedzie na festiwal do Bogoty. 

Tancerki Konińskiego Teatru Tańca (KTT) ponownie zyskały międzynarodowe uznanie, otrzymując zaproszenie na Festival Nacional e Internacional Danza Libre Colombia. Wydarzenie to jedno z najważniejszych spotkań tanecznych w Ameryce Południowej i odbędzie się w stolicy Kolumbii, Bogocie.

Zaproszenie od zespołu Danza Libre jest nie tylko potwierdzeniem talentu i ciężkiej pracy zespołu, ale również kolejnym krokiem w budowaniu międzynarodowej marki Konińskiego Teatru Tańca. To już kolejna prestiżowa scena, na której wystąpią koninianki. Wcześniej zespół miał okazję prezentować swoje umiejętności m.in. w Meksyku. 

Teatr tańca, działający nieprzerwanie od pięciu lat, zdobył serca publiczności. Cyklicznie prezentując swoje premiery w Koninie, od niedawna także w Krakowie i stale poszerza swoje horyzonty artystyczne. Początek międzynarodowej przygody zaplanowano na październik, kiedy to Koniński Teatr Tańca zaprezentuje swoje choreografie na scenie w Bogocie.

To nie tylko szansa na wymianę kulturową, ale również możliwość zaprezentowania unikalnego stylu tanecznego, który się zrodził… w Koninie.  

Fot. FB KTT

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole