Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Konin bez otwartej debaty. Piotr Korytkowski gotów, jego rywal nie

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościZ kulturą nam po drodze. Oto weekendowy rozkład jazdy!

Z kulturą nam po drodze. Oto weekendowy rozkład jazdy!

Dodano: , Żródło: LM.pl
Z kulturą nam po drodze. Oto weekendowy rozkład jazdy!
kalendarz imprez

Koncerty, filmy, spektakle, kiermasze i pierwsze powitanie wiosny. To będzie weekend pełen wrażeń. Mamy dla Was kulturalny ( i nie tylko) przegląd wydarzeń:

  • Giełda Płyt Winylowych w Galerii nad Jeziorem. Kilka tysięcy płyt w jednym miejscu już w sobotę, 18 marca od godz. 9:00 do 21:00.
  • Motocyklowe powitanie wiosny. W sobotę, 18 marca o godz. 10:00 miłośnicy ryczących maszyn zbiorą się na parkingu przy ul. Grunwaldzkiej, skąd wyruszą o godz. 11:00. Topienie Marzanny przez Motocyklową Grupę z Konina rozpocznie oficjalnie sezon motocyklowy.
  • Krótka Historia Polskiego Kina. W sobotę, 18 marca o godz. 18:00 w Kinie Centrum w Konińskim Domu Kultury wyświetlony zostanie film „Pociąg” w reżyserii Jerzego Kawalerowicza. To kolejne z cyklu spotkań, dzięki któremu można będzie sobie przypomnieć najważniejsze, poddane cyfrowej rekonstrukcji dzieł powstałych w Polsce.
  • Stand Up – Michał Pałubski w CKiS DK „Oskard” w sobotę, 18 marca o godz. 19:00.
  • Ukraińska „Prime Orchestra” – niezwykłe muzyczne wydarzenie w sobotę, 18 marca o godz. 19:00 w Auli Centrum Wykładowo-Dydaktycznego ANS w Koninie.
  • „Magiczne Dzieciaki w Centrum” w Konińskim Domu Kultury. W niedzielę, 19 marca o godz. 14:00 rozpocznie się film „Szkoła magicznych zwierząt. Po seansie dzieci wezmą udział w warsztatach, a rodzice obejrzą film „Wyrwa”.
  • Spektakl „Prezent urodzinowy” w niedzielę, 19 marca o godz. 17:00 w CKiS DK „Oskard”.
  • Filmowe poranki w kinie Helios. W niedzielę, 19 marca o godz. 10:30 bajka „Bing”.
  • FC Barcelona - Real Madryt. Mecz, na który czekają miłośnicy hiszpańskiej ligi. Teraz sportowe emocje na wielkim ekranie. W niedzielę, 19 marca o godz. 20:45 w kinie Helios.

Kolejny weekendowy rozkład jazdy już za tydzień. Więcej o bieżących wydarzeniach kulturalnych (i nie tylko) znajdziecie w zakładce IMPREZY

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole