Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: WIECZÓR WYBORCZY KONIN 2024 - II TURA - NIEDZIELA 20:55

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościZ kulturą nam po drodze. Oto weekendowy rozkład jazdy!

Z kulturą nam po drodze. Oto weekendowy rozkład jazdy!

Dodano: , Żródło: LM.pl
Z kulturą nam po drodze. Oto weekendowy rozkład jazdy!
kalendarz imprez

Koncerty, filmy, spektakle, kiermasze i pierwsze powitanie wiosny. To będzie weekend pełen wrażeń. Mamy dla Was kulturalny ( i nie tylko) przegląd wydarzeń:

  • Giełda Płyt Winylowych w Galerii nad Jeziorem. Kilka tysięcy płyt w jednym miejscu już w sobotę, 18 marca od godz. 9:00 do 21:00.
  • Motocyklowe powitanie wiosny. W sobotę, 18 marca o godz. 10:00 miłośnicy ryczących maszyn zbiorą się na parkingu przy ul. Grunwaldzkiej, skąd wyruszą o godz. 11:00. Topienie Marzanny przez Motocyklową Grupę z Konina rozpocznie oficjalnie sezon motocyklowy.
  • Krótka Historia Polskiego Kina. W sobotę, 18 marca o godz. 18:00 w Kinie Centrum w Konińskim Domu Kultury wyświetlony zostanie film „Pociąg” w reżyserii Jerzego Kawalerowicza. To kolejne z cyklu spotkań, dzięki któremu można będzie sobie przypomnieć najważniejsze, poddane cyfrowej rekonstrukcji dzieł powstałych w Polsce.
  • Stand Up – Michał Pałubski w CKiS DK „Oskard” w sobotę, 18 marca o godz. 19:00.
  • Ukraińska „Prime Orchestra” – niezwykłe muzyczne wydarzenie w sobotę, 18 marca o godz. 19:00 w Auli Centrum Wykładowo-Dydaktycznego ANS w Koninie.
  • „Magiczne Dzieciaki w Centrum” w Konińskim Domu Kultury. W niedzielę, 19 marca o godz. 14:00 rozpocznie się film „Szkoła magicznych zwierząt. Po seansie dzieci wezmą udział w warsztatach, a rodzice obejrzą film „Wyrwa”.
  • Spektakl „Prezent urodzinowy” w niedzielę, 19 marca o godz. 17:00 w CKiS DK „Oskard”.
  • Filmowe poranki w kinie Helios. W niedzielę, 19 marca o godz. 10:30 bajka „Bing”.
  • FC Barcelona - Real Madryt. Mecz, na który czekają miłośnicy hiszpańskiej ligi. Teraz sportowe emocje na wielkim ekranie. W niedzielę, 19 marca o godz. 20:45 w kinie Helios.

Kolejny weekendowy rozkład jazdy już za tydzień. Więcej o bieżących wydarzeniach kulturalnych (i nie tylko) znajdziecie w zakładce IMPREZY

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole