Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościZa wiele lat miłości i wsparcia. Medale dla małżonków z gminy Krzymów

Za wiele lat miłości i wsparcia. Medale dla małżonków z gminy Krzymów

Dodano:
Za wiele lat miłości i wsparcia. Medale dla małżonków z gminy Krzymów
Jubileusz

Uroczyste wręczenie Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie w gminie Krzymów. 

W restauracji Zielono Mi w Brzeźnie, odbyło się spotkanie par małżeńskich, które odznaczają się wyjątkowo długim stażem. Wśród nich znaleźli się małżonkowie świętujący pięćdziesięcio- i sześćdziesięciolecie wspólnego życia.

Spotkanie rozpoczął Krzysztof Kędziora, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie, witając zgromadzonych gości oraz jubilatów. Wójt Danuta Mazur, podziękowała małżeństwom za lata pełne miłości i wzajemnego wsparcia, podkreślając, że mimo trudności, które niekiedy się pojawiały, to właśnie miłość zawsze wychodziła zwycięsko.

Podczas ceremonii, Danuta Mazur oraz Iwona Kubiak-Klejna, kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego w Krzymowie, wręczyły parom medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, listy gratulacyjne oraz upominki.

Po oficjalnych przemówieniach, wszyscy goście wznosili toast za zdrowie i dalsze szczęście jubilatów, a następnie wspólnie zaśpiewali tradycyjne "Sto lat" w akompaniamencie muzycznego duetu Sławomira Kaliszewskiego i Artura Wieczorka. Uroczystość zakończyła się wspólnym obiadem, podczas którego jubilaci dzielili się wspomnieniami oraz rozmawiali o bieżących sprawach.

Spotkanie zorganizowane zostało przez Urząd Stanu Cywilnego oraz Urząd Gminy w Krzymowie we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Brzeźnie, które razem stworzyły atmosferę pełną ciepła i radości. 

Fot. FB Gmina Krzymów 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole