Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościZaadoptuj Psiaka z LM.pl

Zaadoptuj Psiaka z LM.pl

Dodano:
Zaadoptuj Psiaka z LM.pl
Wysłuchaj tej informacji:

W Koninie zrodziła się inicjatywa, która ma ogrzać serca mieszkańców i dać światełko nadziei dla czworonogów oczekujących na swoje "domy na zawsze". Portal LM.pl, we współpracy ze schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Koninie, rozpoczął kampanię “Zaadoptuj psiaka z LM.pl”.

Adopcja. Dlaczego jest ważna? 

To nie tylko szansa na życie pełne miłości dla zwierzaka, ale również niesamowita okazja dla człowieka, by zyskać lojalnego i oddanego przyjaciela. Przygarnięcie psa ze schroniska to niezwykle odpowiedzialna decyzja, ale obfitująca w korzyści: 

  • Zmiana życia zwierzaka. Adopcja daje psu drugą szansę na szczęśliwe życie. 
  • Redukcja liczby bezdomnych zwierząt: Każdy adoptowany psiak to jeden mniej na ulicach lub w schroniskach. 
  • Wsparcie dla lokalnych schronisk: Adopcja pomaga odciążyć przytuliska, umożliwiając pomoc kolejnym zwierzętom. 

Kampania na ulicach Konina 

Portal LM.pl, wspierając adopcję, przekazał swoje tablice reklamowe w Koninie na promocję tej szlachetnej inicjatywy. Billboardy, rozlokowane przy kilku ulicach miasta, są nie tylko przypomnieniem o potrzebujących psiakach, ale także zachętą dla mieszkańców do rozważenia adopcji.

Wyjątkowi podopieczni schroniska 

W centrum kampanii stoją psiaki, które na adopcję czekają już od kilku lat. To one najbardziej potrzebują domu. Wspólnie ze schroniskiem wyselekcjonowano psy, które mają najmniejsze szanse na adopcję, dając im głos i szansę na nowe życie. 

Apel do mieszkańców Konina i regionu 

Zachęcamy mieszkańców Konina i regionu do odwiedzenia schroniska, aby zobaczyć, jak wiele radości może przynieść adopcja psa. Możliwość przygarnięcia przyjaciela czekającego na miłość i dom to szansa zarówno dla psa, jak i dla człowieka, by doświadczyć bezwarunkowej miłości i wierności – to decyzja niezwykle odpowiedzialna – należy pamiętać, że z psiakiem zwiążemy się do końca jego życia. 

Inicjatywa "Zaadoptuj psiaka z LM.pl" to wspaniały przykład działania lokalnej społeczności na rzecz dobra bezdomnych zwierząt. Ten projekt pozwala wielu psom znaleźć swoje domy, a mieszkańcy Konina mogą stać się bohaterami dla potrzebujących czworonogów. 

Zapraszamy do udziału w tej szlachetnej inicjatywie – razem możemy odmienić wiele żyć! 

Gwiazdy tej wyjątkowej kampanii możecie poznać w galerii.

Czytaj więcej na temat:zaadoptuj psiaka, psy, koty, schronisko
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole