Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościZabezpieczenie egzaminu ósmoklasistów. Brak prądu na osiedlu Zatorze

Zabezpieczenie egzaminu ósmoklasistów. Brak prądu na osiedlu Zatorze

Dodano:
Zabezpieczenie egzaminu ósmoklasistów. Brak prądu na osiedlu Zatorze

Z powodu braku prądu na osiedlu Zatorze, podjęto działania umożliwiające przeprowadzenie egzaminu ósmoklasisty w Szkole Podstawowej nr 12 w Koninie. Podobny problem miała także SP4. Prąd wócił przed rozpoczęciem egzaminu o godz. 9.00. 

Spółdzielnia Mieszkaniowa Zatorze poinformowała o możliwych wyłączeniach między 8.00 a 13.00. Takie godziny podała w swoim komunikacie Energa. Od rana mieszkańcy informowali o chwilowych przerwach w dostawie prądu. 

Żeby zapewnić bezpieczeństwo podczas egzaminu ósmoklasistów z języka angielskiego w SP 12, na miejsce udali się przedstawiciele z wydziału zarządzania kryzysowego oraz Witold Nowak, zastępca prezydenta Konina, aby w razie czego podłączyć agregat i umożliwić przeprowadzenie testów.  - W ostateczności nie było takiej potrzeby. Prąd wrócił na normalnym zasilaniu - poinformowała portal LM.pl Aneta Wanjas, rzeczniczka prezydenta Konina.

Mimo wszystko dyrekcja SP 12 wyposażyła komisję w baterie konieczne do odtwarzania i nagrywania egzaminu na wypadek kolejnej przerywy w dostawie energii.  

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole