Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościZimowe ferie na półmetku. Tylko polityka nie zwalnia tempa

Zimowe ferie na półmetku. Tylko polityka nie zwalnia tempa

Dodano:
Zimowe ferie na półmetku. Tylko polityka nie zwalnia tempa
dyżur

Zimowe ferie na półmetku. Choć w wiosennej aurze, trwają zimowe ferie. Jedną z atrakcji jest konińskie lodowisko, które otwiera swoje podwoje już od godziny 10:00. Więcej informacji na temat dostępnych atrakcji, zwłaszcza w razie deszczu, można znaleźć na naszej stronie internetowej. A w Jednostkach Ratowniczo-Gaśniczych nr 1 i 2 w Koninie „Otwarte strażnice”. Od 10.00 do 13.00 będzie można odwiedzić strażaków i zobaczyć jakim sprzętem ratowniczym dysponują.

Dzień Nauki Polskiej. W rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika, obchodzimy Dzień Nauki Polskiej. Jest to okazja do oddania szacunku wszystkim tym, którzy swoją pracą i odkryciami przyczynili się do rozwoju polskiej i światowej nauki. Mikołaj Kopernik, pozostaje symbolem nieustającej ciekawości i dążenia do poznania.

Napięcie rośnie. W miarę zbliżania się wyborów samorządowych zaplanowanych na 7 kwietnia, polityczne nastroje w Koninie stają się coraz bardziej gorące. Konińska Koalicja Obywatelska i Polska 2050 ma przedstawić dziś nazwiska liderów swoich list wyborczych. Kolejne komitety stopniowo odsłaniają karty, a wyborcy oczekują na to, na kogo będą mogli zaglosować w nadchodzących wyborach.

Skontaktuj się! Masz pytania, chcesz interweniować lub zgłosić coś ważnego? Zachęcamy do kontaktu poprzez WhatsApp, wysyłając wiadomość na adres redakcja@portal.lm.pl lub dzwoniąc pod numer 535 990 026.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole