Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: WIECZÓR WYBORCZY KONIN 2024 - II TURA - NIEDZIELA 20:55

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościZostań zdrowym Krasnoludkiem! Konkursy i zabawy w parku

Zostań zdrowym Krasnoludkiem! Konkursy i zabawy w parku

Dodano:
Zostań zdrowym Krasnoludkiem! Konkursy i zabawy w parku
zaproszenie

Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie organizuje w parku im. F. Chopina ,"Zaczarowany Dzień Dziecka”. W tym roku z Towarzystwem Inicjatyw Obywatelskich. 

"Zostań zdrowym Krasnoludkiem” to tytuł dziewiątej już edycji, która odbędzie się 4 czerwca, od godz. 13.00. Dzieci wejdą w krainę Krasnoludków. Spotkają między innymi Szybkiego, Zwinnego, Mądrego i Spostrzegawczego. Odwiedzą stanowiska, aby na koniec otrzymać świadectwo.

Tradycyjnie od godziny 13.00 na konińskie rodziny czekać będzie wiele atrakcji. Między innymi dzieci z rodzicami wezmą udział w licznych konkursach i zabawach przygotowanych przez Przedszkole numer 1, 4 i 8; Fundację Otwarcie i Fundację Podaj Dalej, Stowarzyszenie Gepetto, TIO, Szkołę Open Mind, Portal LM. pl, Akademię Piłkarską Reissa oraz CDN Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną.

Zaczarowany Dzień Dziecka zakończy koncert w wykonaniu zespołu ARETE oraz młodych artystów z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie. W międzyczasie odbędzie się rozstrzygnięcie konkursów i wręczenie nagród. W tym roku promujemy zdrowy styl życia. Będziemy mowa o tym, jak wspierać dzieci, aby żyły szczęśliwe i bez uzależnień. Będzie pięknie i bajecznie.

Zostań zdrowym Krasnoludkiem! Konkursy i zabawy w parku
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole