Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plKategorie firmPieczątkarskieF1 artykuły do produkcji reklam oraz artykuły dla plastyków

Firmy

Liczba firm: 5126

F1 artykuły do produkcji reklam oraz artykuły dla plastyków

Opis

F1 folie samoprzylepne Konin usługi

Pieczątki

PieczątkI MODICO, których proces produkcji jest prosty w wykonaniu i bardzo krótki – 5 minut od momentu sporządzenia projektu. Poza tym posiadają trwałość sięgającą 25.000 odbić (7 lat) bez uzupełniania tuszu (5 razy więcej niż w tradycyjnych pieczątkach w automatach).
Zaletą jest także brak chemii w procesie produkcji, wybór automatów pieczątek o różnych kształtach i pastelowych kolorach.
Oferujemy pieczątki wykonane metodą laserową w automatach:COLOP, WAGRAF, TRODAT.

cięcie liter ze styroduru

Styrodur (polistyren ekstrudowany), to znakomity materiał używany w przypadku kontaktu z wilgocią.Dzięki swoim doskonałym właściwościom (odpo ość na czynniki biologiczne, mróz, niską chłonność wilgoci) nadaje się do wykonywania zewnętrznych elementów identyfikacji firmy dla osiągnięcia efektu 3D.

Elementy wycięte ze styroduru mogą mieć dowolne wykończenie powierzchni pod względem kolorystyki jak i faktury. Podstawowym wykończeniem jest malowanie matową farbą akrylowo-lateksową (Tikurilla) w pełnym zakresie kolorów wg palety RAL.

wizytówki, ulotki

wizytówki imienne i firmowe:

  • kolorowe,
  • czarno-białe,
  • jednostronne
  • dwustronne
  • możliwość foliowania.

Nakład do 300 szt. wydruk cyfrowy, od 1000 szt. druk offsetowy.

cięcie grafiki z folii

Maksymalna szerokść folii 120 cm.

Wykonujemy: litery i znaki graficzne, wyklejanie wyciętych znaków, indywidualne projekty klientów. (foto tablic informacyjnych, samochodów)

koszulki z nadrukiem flex

Technika polegająca na nagrzewania wzorów wycinanych na ploterze ze specjalnej folii typu FLEX(gładka). Idealnie nadaje się do prostych nadruków takich jak napis, grafika jednokolorowa, a ze względu na bardzo wysoką trwałość cieszy się dużą popula ością.

wydruk sublimacyjny

Metoda sublimacji pozwala stworzyć grafikę na bardzo wielu powierzchniach między innymi wymienić można porcelanę, szkło, tkaniny, puzzle.

laserowe grawerowanie, cięcie

Posiadamy urządzenie do grawerowania laserowego w:  skórze (ekoskórze), plexi, laminatach grawerskich, drewnie, szkle, gumie.

Plotery laserowe pozwalają wycinać dowolne kształty z bardzo dużą precyzją. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie najwyższej jakości cięć w bardzo dużej grupie materiałów,  znakomicie sprawdzają się w modelarstwie - do wycinania modeli z drewna lub kartonu, jak również do tworzenia elementów makiet budynków.
Technologia laserowa oferuje precyzję nieosiągalną przy wycinaniu ręcznym, a także - co najważniejsze - 100% powtarzalność wycinanych elementów.

F1 folie samoprzylepne Konin reklama

W naszej ofercie znajdziecie Państwo media do reklamy:

-  folie samoprzylepne ORACAL, Mactac

- folie flex

- folie magnetyczne 

- płyty z tworzyw sztucznych:pleksa, pcv, poliwęglan, twarde folie pcv

- narzędzia Olfa

- taśmy montażowe

- kleje do pcv i pleksi

-styrodur .

Polecamy usługi cięcia folii samoprzylepnej na ploterze Summa, usługi laserem:cięcie, grawerowanie, wypalanie gumek do pieczątek, znakowanie na długopisach; cięcie styroduru, docinanie pcv i pleksy na formatki, wydruki sublimacyjne-tabliczki znamionowe,kubki; koszulki z nadrukiem z folii flex.

Wykonujemy projekty wizytówek, ulotek , naklejek itp. wraz z realizacją.

F1 folie samoprzylepne Konin Plastyczne

Proponujemy Państwu asortyment firmy Renesans, polskiego producenta farb , opierającego się na technologii zakupionej od włoskiej fabryki farb, działającej we Florencji od 1915 roku.

W ofercie posiadamy :

- farby akrylowe, olejne, tempery, akwarele w kostkach;

- media do Decoupage (kleje, werniksy, lakiery itp)

- pędzle ,

- podobrazia i tablice malarskie,

- media do farb(werniksy, sykatywy,fiksatywy itp.)

F1 folie samoprzylepne Konin art. papiernicze

papiernicze (bibuły, plasteliny, farby, kleje szkolne, kredki , zeszyty , brystole w formacie A1 i B1, tektura introligatorska w formacie A1 i B1 o grubościach od 1 mm do 3 mm, tektura Beermate itp.)

biurowe(segregatory , papier do drukarki, teczki do dokumentów, skoroszyty, druki, długopisy, spinacze, tablice suchościeralne magnetyczne, tablice korkowe, antyramy z pleksi, kalkulatory, wkłady do długopisów itp.)

Proponujemy kartki okolicznościowe: urodzinowe, ślubne, imieninowe, przyjmujemy zamówienia na kartki ręcznie robione(zaproszenia ślubne, komunijne, chrzest i inne).

F1 - Artykuły do Produkcji Reklam , Dariusz Ryguła

Ul. Noskowskiego 1A , 62-510 Konin 
Osiedle Zatorze (budynek SM Zatorze)

Tel.: 63 245 05 94, kom. 602 12 44 16 lub 602 265 533

e-mail: f1.konin@gmail.com

czynne : poniedziałek - piątek 9.30 - 18.00, sobota 9.00-14.00

Galeria
Dane kontaktowe
Noskowskiego 1A
62-510 Konin
Formularz kontaktowy
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole