Skocz do zawartości
LM.plKategorie firmSzkoleniaKorepetycje z Biologii - Przygotowanie Kandydatów Na Medycynę

Firmy

Liczba firm: 5043

Korepetycje z Biologii - Przygotowanie Kandydatów Na Medycynę

Opis

Doktor biologii, egzaminator maturalny OKE. Od wielu lat z sukcesem przygotowuję do matury z biologii (poziom podstawowy i rozszerzony). Wysoki poziom merytoryczny zajęć z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi pracy (autorskie prezentacje multimedialne, filmy, ćwiczenia interaktywne). Zapewniam wszystkie materiały dydaktyczne, testy, sprawdziany, arkusze maturalne (w cenie zajęć). Gwarantuję kompleksową opiekę naukową, doskonałą znajomość nowej podstawy programowej kształcenia z biologii, w tym dostęp do arkuszy i rozwiązań punktowanych przez OKE - zadania „pod klucz”. SKUTECZNOŚĆ MOICH ZAJĘĆ TO 85-90 % (poziom rozszerzony) NA MATURZE! 

ROCZNIE PRZYGOTOWUJĘ KILKADZIESIĄT OSÓB a moi uczniowie zdobywają indeksy najlepszych uczelni medycznych w kraju! Dołącz do ich grona i zaufaj profesjonaliście!

* Szczególnie zapraszam osoby zdające na UCZELNIE MEDYCZNE (medycyna, farmacja, stomatologia, weterynaria itp.)

* Ofertę kieruję do uczniów klas II i III (WAŻNE! Istotne jest aby przygotowanie do matury rozpocząć możliwie jak najwcześniej).

* Zapraszam na zajęcia w małych grupach. 

* Rozpoczęły się już zapisy na maturę 2015!!!

* Korepetycje i kursy są legalne-wystawiam rachunek.

*Zajęcia trwają 120 minut i odbywają się raz w tygodniu w specjalnie przygotowanej do tego celu sali wykładowej wyposażonej w nowoczesny sprzęt dydaktyczny. Komfort pracy ucznia podczas zajęć jest kluczowym czynnikiem determinującym skuteczność procesu dydaktycznego.

*Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel: 508-227-869

(Z uwagi na charakter pracy nie zawsze mogę odebrać telefon, wówczas bardzo proszę o pozostawienie wiadomości głosowej albo wysłanie sms. Zawsze odpowiadam na pozostawione wiadomości.)

 

Dane kontaktowe
Wojska Polskiego 37
62-500 Konin
Formularz kontaktowy
Lokalizacja
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole