Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyFERIE W MUZEUM

FERIE W MUZEUM

Dodano:
FERIE W MUZEUM

Co: Ferie w Muzeum

Gdzie: Muzeum Okręgowe w Koninie

Kiedy: 13-23.02.24 r.

Zapraszamy na niezapomniane Ferie w Muzeum!

Ferie, to magiczny czas, który otwiera przed nami drzwi do pełnych przygód dni wolnych od szkolnych obowiązków. To chwila oddechu, pełna możliwości odkrywania, tworzenia i wspólnego spędzania czasu z najbliższymi.

Muzea to skarbnice wiedzy, a ferie to idealna okazja do fascynujących podróży w świat sztuki i nauki. Dlatego stworzyliśmy pakiet warsztatów, które odzwierciedlają różnorodność tematyczną naszego muzeum, obejmując aspekty edukacyjne z zakresu etnografii, historii i sztuki, połączone z twórczą i kreatywną zabawą.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do wspólnego spędzania czasu, rozwijania kreatywności i zdobywania nowych umiejętności. Czekają na Was wyjątkowe warsztaty, które połączą edukację z radością spędzania czasu razem.

W ofercie

„Diorama – miniaturowy świat zamknięty w gablotce” „Czas wesela, czas swawoli: – warsztaty karnawałowe Warsztaty paleontologiczne „Zostań paleontologiem” „Jak zostać artystą?” „Kolorowe kamee” „Wycinanka ludowa” „Jubileuszowa sprawa – szyjemy maskotkę Gosława”

 

Na warsztaty  zgłaszać się mogą grupy zorganizowane – szkolne lub półkolonijne – oraz minimum dziesięcioosobowe grupy rodzinne i koleżeńskie. Zapraszamy od 13 do 23 lutego 2024 r. Koszt warsztatów 23 zł/os.

Zapisy pod numerem tel. 63 242 75 99, wew. 11  lub 513 616 358 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole