Dzisiaj jest niedziela 20 sierpnia 2017, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23771) SPORT FORUM FIRMY (5049) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Miłośnicy starych samochodów spotkali się na bulwarze (11)Konin. Zbierały podpisy pod projektem ustawy "Ratujmy kobiety" (22)
jesteś tutaj: Strona głównaImprezyDobre filmy na bulwarze: Zupełnie nowy testament

Dobre filmy na bulwarze: Zupełnie nowy testament

Dodano: 29.06.2017 11:07

Gdzie: bulwar nadwarciański w Koninie

Kiedy: 20 sierpnia, godz. 21.30

wstęp wolny

 

Na projekt ,,Dobre filmy na bulwarze nadwarciańskim’’ zaprasza wszystkich Prezydent Miasta Konina. Organizatorami wydarzenia są Miasto Konin, Centrum Informacji Miejskiej i Koniński Dom Kultury.

19 sierpnia przyjdzie czas na komedię, ale taką, która da widzom do myślenia. ,,Zupełnie nowy testament’’ to opowieść o złośliwym i okrutnym Bogu, który mieszka w Brukseli i stamtąd kieruje ludzkimi losami. Wymyśla prawa, które uprzykrzają ludziom życie, jest źródłem wszelkich katastrof i konfliktów. A co się stanie, kiedy zbuntowana córka Boga wykradnie ojcu hasła do komputera i wszystkie tajemnice, dzięki którym może urządzić świat od nowa? Jesteśmy pewni, że koninianie chętnie się o tym przekonają.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

To kiedy ten cilm 20 czy 19 sierpnia?
Dodano: 18.08.2017 12:32    Przez: ~Sylwia
A co masz napisane?
Dodano: 19.08.2017 09:53    Przez: ~Ania

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.