Dzisiaj jest niedziela 20 czerwca 2021, imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16764) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 20oC
Jutropogoda
28 / 20oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Festyn w Wieruszewie. Upał nie przeszkodził w dobr ... (0)Święto Kolorów na Chorzniu. Wakacje zaczęli w tęcz ... (0)

Dobre filmy na bulwarze: Zupełnie nowy testament

Dodano: 29.06.2017 11:07
Źródło: LM.pl

Gdzie: bulwar nadwarciański w Koninie

Kiedy: 20 sierpnia, godz. 21.30

wstęp wolny

 

Na projekt ,,Dobre filmy na bulwarze nadwarciańskim’’ zaprasza wszystkich Prezydent Miasta Konina. Organizatorami wydarzenia są Miasto Konin, Centrum Informacji Miejskiej i Koniński Dom Kultury.

19 sierpnia przyjdzie czas na komedię, ale taką, która da widzom do myślenia. ,,Zupełnie nowy testament’’ to opowieść o złośliwym i okrutnym Bogu, który mieszka w Brukseli i stamtąd kieruje ludzkimi losami. Wymyśla prawa, które uprzykrzają ludziom życie, jest źródłem wszelkich katastrof i konfliktów. A co się stanie, kiedy zbuntowana córka Boga wykradnie ojcu hasła do komputera i wszystkie tajemnice, dzięki którym może urządzić świat od nowa? Jesteśmy pewni, że koninianie chętnie się o tym przekonają.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

To kiedy ten cilm 20 czy 19 sierpnia?
Dodano: 18.08.2017 12:32    Przez: ~Sylwia
A co masz napisane?
Dodano: 19.08.2017 09:53    Przez: ~Ania
Tegoroczną edycję „Dobrych Filmów” na Bulwarze Nadwarciańskim zakończy w niedzielę 20 sierpnia, komedia "Zupełnie Nowy Testament" ze strony Konin.pl
Dodano: 20.08.2017 09:59    Przez: ~Wiola

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.