Dzisiaj jest środa 5 sierpnia 2020, imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16989) SPORT FORUM FIRMY (5513) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 15oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Jarmark św. Bartłomieja odbędzie się w Koninie po ... (0)Hit transferowy? Jamajka polskiego pochodzenia zak ... (3)

Piosenka zimowa i świąteczna

Dodano: 8.01.2020 12:56

Festiwal Piosenki Zimowej i Świątecznej 

Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie 

17 stycznia, godz. 10 

Już 17 stycznia zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie na kolejną edycję Festiwalu Piosenki Zimowej i Świątecznej.

Celem festiwalu jest podtrzymywanie tradycji związanej ze świętami Bożego Narodzenia, rozwijanie wyobraźni twórczej oraz promowanie dziecięcej i młodzieżowej działalności estradowej. W konkursie udział biorą soliści w trzech kategoriach wiekowych: - I kat. klasy 1-3 Szkół Podstawowych - II kat. klasy 4-6 Szkół Podstawowych - III kat. klasy 7-8 Szkół Podstawowych z powiatów: konińskiego, kolskiego, tureckiego i słupeckiego. Każdy solista wykonuje jedną piosenkę zimową lub świąteczną. Jury oceniać będzie następujące elementy: dobór repertuaru, ogólny wyraz artystyczny, umiejętności wokalne wykonawców (intonacja, dykcja, emisja głosu), kreatywność i interpretację utworu.

  • Piosenka zimowa i świąteczna

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:festiwal,   piosenka

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.