Dzisiaj jest piątek 15 stycznia 2021, imieniny: Domosława, Makarego, D±brówki WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17124) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-6 / -6oC
Jutropogoda
-3 / -13oC
Pojutrzepogoda
-12 / -15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Siatkarska kolejka: Wilki z wiceliderem, SPS Konsp ... (0)Niepokonany lider zagra w Koninie. Trudny test prz ... (0)

Jesień w Centrum

Dodano: 9.10.2020 11:12
Źródło: LM.pl

Jesień w Centrum – to propozycje październikowych kulturalnych spotkań w Kinie Centrum. Drodzy widzowie, proponujemy Wam specjalne promocyjne ceny, pakiety rodzinne oraz akcje dla dzieci – wszystko po to, by po czasie zamknięcia kin ułatwić ponowne zacieśnianie więzi między mieszkańcami miasta i okolic a kinem z jego wyjątkową atmosferą. 

Kino po czasie zamknięcia z powodu pandemii wraca do życia. Filmy, których premiery wcześniej odwołano, w końcu trafiają na ekrany. Nareszcie możemy grać i mamy co grać. Kino stara się wrócić na normalne tory, choć wciąż jest to bardzo trudne. Filmy są, ekipa techniczna jest, obsługa kina też… ale gdzie jesteś Ty, drogi Widzu? Wierzymy, że gdzieś głęboko w sercu tęsknisz za kinem: za oderwaniem od rzeczywistości, zatopieniem się w ciemność sali, za momentem, w którym jesteś tylko Ty i opowieść na ekranie oraz za niezwykłą atmosferą, której nie mają żadne platformy VOD ani filmy w telewizji.

Aby zachęcić Cię jeszcze bardziej przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę na październikowe spotkania w kinie. Projekt Jesień w Centrum to promocyjne ceny biletów - również w weekendy, pakiety rodzinne oraz akcje dla dzieci. 

Przez cały październik cena biletu na weekendowe seanse będzie wynosiła 13 zł. Przypominamy, że cały czas w naszym kinie mamy Tanie Poniedziałki i Tanie Środy (bilety 13 zł). W październiku tanio będzie także w soboty i niedziele.

Proponujemy również jesienne pakiety rodzinne - przy zakupie trzech biletów na dany seans, czwarty bilet będzie gratis.

Kino Centrum pamięta także o najmłodszych widzach. Zachęcamy Was do oglądania filmów, zbierania pieczątek i odbierania Kadeciaków – czyli słodkich maskotek, które kochają kino i fantastyczne przygody. Kadeciaki trafią w Wasze ręce po czterech obejrzanych filmach.

W październikowym repertuarze Kina Centrum są fantastyczne filmy, między innymi: ,,Jak zostać gwiazdą”, ,,Szarlatan”, ,,Banksterzy”, a dla dzieci i młodzieży ,,Czworo dzieci i coś”, ,,Solan i Ludwik – misja księżyc” czy ,,Tajemniczy ogród”.

Zapewniamy też, że w naszym kinie jest bezpiecznie: dezynfekcja, maseczki, zachowanie dystansu społecznego – stosujemy się do wszystkich wytycznych. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy Was do Kina Centrum!

  • Jesień w Centrum

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.