Dzisiaj jest niedziela 1 sierpnia 2021, imieniny: Justyna, Nadii, Piotra WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15548) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 15oC
Jutropogoda
21 / 14oC
Pojutrzepogoda
21 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pamiątki z Powstania Warszawskiego w licheńskim mu ... (3)Remontada po wilczyńsku. Kapitalny mecz na inaugru ... (0)

Biesiady, maniery i dworskie obyczaje

Dodano: 18.06.2021 14:26

Co: Biesiady, maniery i dworskie obyczaje

Gdzie: Skansen Archeologiczny w Mrówkach

Kiedy: 03.07.2021 r, godz. 14.00-20.00

 Już 3 lipca zapraszamy wszystkich miłośników historii do niezwykłej podróży w czasie, w towarzystwie średniowiecznych wojów, aptekarzy, rzemieślników i alchemików. Spotkajmy się w Skansenie Archeologicznym w Mrówkach podczas imprezy „Biesiady, maniery i dworskie obyczaje”. Wydarzenie będzie odbywało się między 14.00 a 20.00 i obejmie między innymi: pokazy łucznicze, warsztaty garncarskie, wykład, kiermasz, zwiedzanie wystawy czasowej „Rodzina i dziecko w średniowieczu” oraz nade wszystko wyprawę w głąb wieków średnich z Pracownią Alchemika i Bractwem Rycerskim Ziemi Sieradzkiej. Wydarzenie współfinansowane przez Starostwo Powiatowe w Koninie. Wydarzenie „Biesiady, maniery i dworskie obyczaje” jest częścią cyklu „Piastowska ziemia, piastowskie niebo” – „Weekend na Szlaku Piastowskim 2021”.

  • Biesiady, maniery i dworskie obyczaje
  • Biesiady, maniery i dworskie obyczaje

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.