Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: WIECZÓR WYBORCZY KONIN 2024 - II TURA - NIEDZIELA 20:55

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyJarmark Bożonarodzeniowy w Kleczewie

Jarmark Bożonarodzeniowy w Kleczewie

Przygotujcie się na wyjątkowe doświadczenie pełne świątecznej magii w Kleczewie

Dodano:
Jarmark Bożonarodzeniowy w Kleczewie

Co: Jarmark Bożonarodzeniowy

Gdzie: Plac Kościuszki w Kleczewie

Kiedy: 17 grudnia 2023 r.

Kleczew zaprasza na świąteczny klimat – Jarmark Bożonarodzeniowy już 17 grudnia!

Przygotujcie się na wyjątkowe doświadczenie pełne świątecznej magii w Kleczewie. Już 17 grudnia na Placu Kościuszki odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy, który obfitować będzie w różnorodne atrakcje dla całych rodzin. To idealna okazja, by zanurzyć się w przedświątecznej atmosferze i poczuć radość nadchodzących świąt.

Rozpoczęcie jarmarku zaplanowano na godzinę 10:00 występem dzieci z Centrum Kultury. Następnie o 11:30 wystąpią artyści ze Szkoły Podstawowej w Budzisławiu Kościelnym. Między 12:00 a 14:00 odbędą się "Anioły na szczudłach" – Coolturka, który z pewnością przyciągnie wzrok licznych przechodniów.

Koncerty rozpoczną się o 13:00, kiedy to na scenie pojawi się Orkiestra Dęta PAK KWB Konin. O 14:00 zaplanowano występ szkoły z parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus z Łężyna, a tuż po nim, o 14:30, Studio MY VOICE zaprezentuje swój repertuar.

Dodatkowo, w godzinach 12:00-15:00 będzie można skorzystać z przejażdżki bryczką. Na miejscu znajdą się także stoiska z rękodziełem, świątecznymi ozdobami, tradycyjnymi potrawami, ciepłym zakątkiem, przystankiem „Pod Jemiołą”, żywą szopką oraz Krainą Świętego Mikołaja.

Jarmark to także czas na zimowe zabawy – o 15:00 startują rozgrywki ze Śnieżynkami, a o 16:00 "Świąteczny czas" z Sławkem Pilarskim. O 16:40 wystąpi Zespół RFW, a o 17:30 będzie można posłuchać Saksfonistów z Centrum Kultury w Kleczewie.

Głównym punktem wieczoru będzie jednak spektakl "FLOW FIRE&LIGHT SHOW" o 18:00, który odpowie na pytanie – czy złośliwe TROLE popsują plany?.

Na zakończenie, o 18:30, "Wesoła Gromada" zaprosi wszystkich do wspólnego kolędowania.

Nie przegapcie szansy na przeżycie tej niezapomnianej atmosfery i spędzenie czasu w duchu prawdziwego świątecznego ciepła i radości. Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości do wzięcia udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym w Kleczewie!

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole