Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Wyścig o prezydenturę w Koninie. Korytkowski i Popkowski idą dalej

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyKoncert Polskiej Muzyki Filmowej w KDK

Koncert Polskiej Muzyki Filmowej w KDK

Dodano:
Koncert Polskiej Muzyki Filmowej w KDK
Muzyka Filmowa w KDK

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 22 listopada 2023, godz. 17:30

Wstęp na zaproszenia

Koncert Polskiej Muzyki Filmowej otworzy 32. Przegląd Polskich Filmów Fabularnych DEBIUTY. Na wydarzenie zapraszamy do Konińskiego Domu Kultury w środę 22 listopada o godz. 17.30. Najpiękniejsze piosenki z polskich filmów i seriali zaśpiewa wyjątkowa Monika Urlik, artystka o niezwykłej charyzmie, której głos znany jest z wielu prestiżowych scen i programów telewizyjnych. Na scenie KDK wystąpią także: Weronika Radniecka, Julia Wasielewska i Mariusz Urbaniak, wokaliści Studia Piosenki Estradowej HIT.

 

 

Darmowe wejściówki na koncert można odbierać w kasie KDK.

Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje z dużego ekranu, od „Wojny domowej”, „Czterdziestolatka” przez „Noce i dnie”, po „Kogel mogel” i „Ogniem i mieczem". Oprawą muzyczną wydarzenia zajmie się Artur Grudziński. Artystom towarzyszyć będzie zespół muzyczny i kwartet smyczkowy.

Na Koncert Polskiej Muzyki Filmowej zaprasza Koniński Dom Kultury, Kino Centrum oraz Fundacja „Barwy Kultury”

 

Monika Urlik, wokalistka, skrzypaczka, dyrygent chóralny, kompozytorka, autorka tekstów. Obecnie studentka UMFC na wydziale śpiewu solowego, specjalizacja muzyka dawna.

W 2006 zdobyła główna nagrodę w międzynarodowym festiwalu Pepsi Vena Festiwal za utwór ,,Time after time”. W tym samym roku, z tym samym utworem, zdobyła także nagrodę prezydenta miasta Sopot na festiwalu Top Trendy. W 2011 roku wzięła udział w przesłuchaniach do programu The Voice of Poland, gdzie z drużyną Adama „Nergal” Darskiego, dotarła do półfinału.

9 maja 2014 wydała debiutancki album studyjny zatytułowany ,,Nie wie nikt”. W pracy nad albumem wspomagali ją m.in. Aleksander Milwiw-Baron oraz Marek Błaszczyk. Wystąpiła także na koncercie Super Debiutów podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, wykonując utwór ,,Domek bez adresu" z repertuaru Czesława Niemena.

Jej utwory ,,Nie wie nikt" oraz ,,Ty i ja", znajdujące się na debiutanckiej płycie, zostały wykorzystane na ścieżce dźwiękowej do serialu ,,Prawo Agaty”.

Wokalistka śpiewała także w filmowej wersji disnejowskiego ,,Krola Lwa” oraz w najnowszej filmowej adaptacji książki „Pinokio”, gdzie wcieliła się w postać błękitnej wróżki.

Czytaj więcej na temat:kdk, debiuty, koncert muzyki filmowej
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole