Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyKoncert zespołu Matylda/Łukasiewicz

Koncert zespołu Matylda/Łukasiewicz

Dodano:
Koncert zespołu Matylda/Łukasiewicz

Gdzie: Klubokawiarnia NOT w DK Oskard

Kiedy: 9 grudnia, 19.00

bilet: 60 zł, w dniu koncertu 69 zł

Nowy mocny duet zagra w Oskardzie! Koncert zespołu Matylda/Łukasiewicz!

Głębokie teksty, rewelacyjna muzyka i duża dawka energii. Już na początku grudnia na scenie Klubokawiarni NOT w Domu Kultury Oskard wystąpi Matylda Damięcka i Radek Łukasiewicz. Emocje, autentyczność i niesamowita chemia z publicznością – za to pokochali ich słuchacze.
Matylda to dobrze znana kreska Instagrama, która otwiera oczy i konfrontuje Polaków z tematem niewygodnym. Radka znamy doskonale z zespołów Pustki czy Bisz/Radex, ale także pisania dla innych m.in. Brodki, Artura Rojka, Piotra Zioły.

Bilety są rozchwytywane i zostało ich coraz mniej. Jeśli chcecie usłyszeć ten duet na żywo, bilety możecie kupić w kasie DK Oskard oraz online:
W 2022 Matylda Damięcka i Radek Łukasiewicz zmierzyli się z tematem przemijania, śmierci i żałoby na płycie Polskich Znaków. Matylda użyczyła swoich umiejętności wizualnych (teledyski) oraz wokalnych. Teraz kontynuują współpracę we dwójkę, mają gotowy album.
„Razem zastanawiamy się, jak się żyje kobiecie i mężczyźnie we współczesnym świecie, pełnym oczekiwań i społecznej presji. Zwykłe życie, niezwykła forma.” – Matylda/Łukasiewicz.
Kilka miesięcy temu skutecznie zwrócili na siebie uwagę pierwszym utworem „Matka” – piosenką wyrazistą i odważną, oprawioną filmowym teledyskiem. A jakiś czas zelektryzowali publiczność nową wersją piosenki Roberta Gawlińskiego „Nie stało się nic”. Duet Matyldy Damięckiej i Radka Łukasiewicza przygotował własną interpretację utworu, która swoje korzenie znajduje w mrocznym electro-popie.
Nowa wersja piosenki bardzo przypadła do gustu Robertowi Gawlińskiemu:
„Jestem pod wrażeniem! Nie znałem Matyldy jako wokalistki, ma ogromną muzykalność i bardzo ciekawą barwę głosu. To najlepszy cover tej piosenki, jaki słyszałem – fenomenalnie stworzony klimat i wyjątkowa aranżacja.”

BILETY: 60 zł, w dniu koncertu 69 zł

do kupienia w kasie i online tutaj

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole