Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKonin lubi książki. Odkryj "Podróż Wołyńską" z Joanną Nowak

Konin lubi książki. Odkryj "Podróż Wołyńską" z Joanną Nowak

Dodano:
Konin lubi książki. Odkryj "Podróż Wołyńską" z Joanną Nowak
Spotkanie

Konińska bibliopteka zaprasza miłośników literatury na spotkanie autorskie z Joanną Nowak, cenioną autorką sagi „Podróż Wołyńska”, które odbędzie się w ramach dziewiątej edycji projektu „Konin lubi książki”, wspieranego przez Koniński Budżet Obywatelski.

Joanna Nowak, absolwentka administracji na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, łączy w swoim życiu pasję pisania z pracą zawodową jako księgowa. Debiutowała w roku 2020 i od tego czasu zdobyła serca czytelników swoimi powieściami obyczajowymi, które poruszają codzienne dylematy i problemy współczesności.

Oprócz pisania, Joanna jest zagorzałą miłośniczką literatury, zwłaszcza dzieł polskich autorów, a także wielbicielką kuchni włoskiej i meksykańskiej. W wolnych chwilach powraca do rodzinnego Strzelna na Kujawach, gdzie czerpie inspirację do swoich kolejnych dzieł.

Data i miejsce: środa, 17 kwietnia, godzina 17.00 Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej ul. Dworcowa 13, Konin. Podczas spotkania będzie można nie tylko posłuchać o procesie twórczym autorki i jej drodze do pisarskiego sukcesu, ale także zadać pytania i uzyskać autograf. Wstęp wolny! 

 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole