Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Wybór prezydenta Konina zależy od tych, którzy... pozostaną w domach

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyKonińska Rada Kobiet zaprasza na Bal nad Bale !

Konińska Rada Kobiet zaprasza na Bal nad Bale !

Wydarzenie organizuje Konińska Rada Kobiet.

Dodano:
Konińska Rada Kobiet zaprasza na Bal nad Bale !

Wspieramy kobiece talenty - Bal Kobiet 2024

 

1 marca 

Godz. 19 

DK Oskard 

Niech żyje bal! - zaśpiewa 1 marca w Oskardzie ponad sto kobiet, które poprzez wspólną zabawę i integrację wesprą utalentowane uczennice ze szkół ponadpodstawowych w Koninie. Wydarzenie organizuje Konińska Rada Kobiet.

Wśród proponowanych atrakcji są m.in. pokaz mody, występy taneczne, fotobudka, a także licytacje i loterie. O muzyczną oprawę zadba DJ Toro, a dekoracje zapewni firma ProArti. Będą serwowana kolacja i zimny bufet z przekąskami.

Podczas wydarzenia poznamy młode, utalentowane koninianki. Każda ze szkół średnich została poproszona o wytypowanie jednej wybitnej uczennicy, której przydałoby się wsparcie finansowe na dalsze kształcenie i rozwijanie pasji. Wszystkie dostaną stypendium, które przekaże Konińska Rada Kobiet z pieniędzy zebranych podczas balu - z wpisowego oraz z licytacji i loterii.

- Chcemy dmuchnąć w skrzydła uzdolnionym dziewczynom, ale też - poprzez ten symboliczny gest - pokazać, jak wiele jako kobiety możemy zdziałać razem. Jak ważna jest społeczna siatka wsparcia i że czasem z czegoś małego rodzą się wielkie rzeczy - mówi Olga Żaryn, przewodnicząca Konińskiej Rady Kobiet. - Bal to też okazja do integracji, wymiany kontaktów, inspiracji i nowych pomysłów.

Na Balu Kobiet będą się bawić wyłącznie panie, mile widziane mieszkanki Konina i całego regionu. Bilety można kupować w Klubokawiarni NOT w Oskardzie, w Fabryce Pereł albo w ProArti. Możliwa jest też płatność blikiem. Szczegółowe informacje na plakacie.

Czytaj więcej na temat:bal , charytatywny bal, impreza dla kobiet
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole