Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyKuba Badach- koncert Oldschool w KDK

Kuba Badach- koncert Oldschool w KDK

Dodano:
Kuba Badach- koncert Oldschool w KDK
Kuba Badach w KDK

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kikedy: 22 marca 2024, godz. 19:00

Bilety: 170 zł do nabycia w kasie KDK oraz na stronie bilety.kdk.konin.pl

Kuba BADACH zagra w Koninie koncert ,,OldSchool”. Na wydarzenie zapraszamy w marcu 2024 roku. Sprzedaż biletów rusza 1 grudnia. Kup bilet w prezencie pod choinkę!

Bilety kupicie w kasie Konińskiego Domu Kultury oraz online bilety.kdk.konin.pl. Bilet na koncert tego znakomitego artysty, to także cudowny pomysł na świąteczny prezent. Wejściówki w świątecznej oprawie kupicie w kasie KDK.

 

Po prawie trzydziestu latach pracy na scenie i muzycznej aktywności jako wokalista, kompozytor i producent, po setkach koncertów i muzycznych kooperacji z plejadą najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny, dziesiątkach płyt współtworzonych z rozlicznymi artystami, Kuba Badach postanowił stworzyć album pod tytułem ,,Oldschool", będący pierwszym solowym, muzycznie autorskim krążkiem w dorobku artysty.

 

Wokaliście na scenie towarzyszyć będą znakomici muzycy: Michał Kapczuk -bas, Damian Kurasz – gitara, Wojciech Fedkowicz - perkusja  oraz Dominik Wania - instrumenty klawiszowe.

 

Jak mówi artysta, ,,Oldschool” zrodził się na przekór trendom, dla wszystkich tych, którzy tęsknią za ambitnym popem.

- Oldschool w języku angielskim oznacza coś staroświeckiego, wywodzącego się ze ,,starej szkoły", tytuł mógłby więc sugerować, że napisałem i nagrałem muzykę w jakiejś konkretnej retro stylistyce, np. w stylu brzmienia lat 60-tych.  Tak jednak nie jest. Dla mnie ,,oldschool" jest pewnym hasłem, odnoszącym się do sposobu pisania i aranżowania piosenek. Od dziecka najbardziej poruszały mnie utwory, w których dużo się działo, gdzie ciekawe melodie osadzone były na bogatych strukturach harmonicznych spiętych wielopłaszczyznowymi aranżacjami. Piosenki pisane i produkowane przez takich twórców jak m.in. Quincy Jones, Burt Bacharach, Stevie Wonder, Donald Fagen, to dzieła, których słucham do dziś i nie przestają mnie fascynować. Album Oldschool jest więc moim ukłonem w stronę mistrzów – mówi Kuba Badach.

 

Czytaj więcej na temat:kdk, koncert, Kuba Badach Oldschool
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole