Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyMDK zaprasza - Finał XII Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Literackiej

MDK zaprasza - Finał XII Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Literackiej

Gwiazda wieczoru będzie w tym roku Mariusz Lubomski z zespołem.

Dodano:
MDK zaprasza - Finał XII Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Literackiej

Finał XII Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Literackiej 

18 czerwca, godz. 15 - przesłuchania konkursowe 

Godz. 19.30 -  koncert galowy 

Bulwar Nadwarciański 

Wszystkich, którzy kochają piosenkę z dobrym poetyckim tekstem zapraszamy na Finał XII Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Literackiej. Gwiazda wieczoru będzie w tym roku Mariusz Lubomski z zespołem. Tym razem na scenie usytuowanej na Bulwarach Nadwarciańskich na wysokości budynku Centrum Kształcenia Ustawicznego w niedzielę 18 czerwca będzie można wysłuchać 30 wokalistów w wieku od 14 do 26 lat. Finał odbywa się w ramach Dni Konina.

Przesłuchania konkursowe w trzech  kategoriach wiekowych rozpoczną się o godz. 15. A o godzinie 19.30 zaprosimy na koncert laureatów. I wreszcie około 20.30 koncert Mariusza Lubomskiego.

Artysta jest laureatem Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, śpiewał na festiwalu w Opolu w 1987 roku, miał swój recital na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Silny głos, charyzma i charakterystyczny taniec uwiódł publiczność w całej Polsce. Był to początek wyjątkowej drogi artystycznej. Mariusz Lubomski powraca nowym albumem pod tytułem „SĘK YOU”. Artysta na temat albumu powiedział krótko: “Słuchając tej płyty można się wzruszyć i uśmiechnąć”. A więc zapraszamy, by się wzruszać i uśmiechać – w niedzielę 18 czerwca.

Finał XII Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Literackiej odbywa się w ramach Dni Konina (16 - 18 czerwca). Tegoroczne gwiazdy to Natalia Szroeder, Michał Szpak, Kult oraz zespół 1One z naszą instruktorką śpiewu Sylwią Dziardziel.

Przeczytaj również:Wasicki Quintet
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole