Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyMDK zaprasza - Oniryczne wędrówki Raczaka

MDK zaprasza - Oniryczne wędrówki Raczaka

„Odbicia” odbędą się 8 grudnia o godz. 19. Bilet w cenie 15 zł do nabycia w kasie MDK.

Dodano:
MDK zaprasza - Oniryczne wędrówki Raczaka

 Spektakl Trzeciego Teatru Lecha Raczaka  i Fundacji Orbis Tertius 

„Odbicia" 

8 grudnia 

Godz. 19 

Bilet w cenie 15 zł do nabycia w kasie MDK. 

Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie zaprasza na kolejny niezwykły spektakl Trzeciego Teatru Lecha Raczaka  i Fundacji Orbis Tertius . „Odbicia” odbędą się 8 grudnia o godz. 19. Bilet w cenie 15 zł do nabycia w kasie MDK.

Pomysł na spektakl powstał w wyniku rozmów i wspólnych poszukiwań trzech twórców, reżysera Lecha Raczaka, scenografki i rzeźbiarki Martyny Stachowczyk i aktora Pawła Stachowczyka.

Odbicia" to połączenie teatru dramatycznego, alternatywnego i lalkowego. Temat jest kontynuacją / uzupełnieniem problematyki ze spektaklu "Podróże przez sny. I powroty"  w reżyserii Lecha Raczaka. "Odbicia" wiążą się z wyrazistym w jego twórczości wątkiem przemijania przezwyciężanego siłą wyobraźni przekraczającej rzeczywistość.... Wydarzenie jest  kontynuacją produkcji spektaklu będącego ostatnim podjętym przez nieżyjącego Lecha Raczaka projektem w zupełnie nowatorskiej, nie tylko dla Orbis Tertius formie ale i dla samego reżysera - połączenie teatru lalkowego z dramatycznym.

Spektakl ,,Odbicia” stanowi swoistą kontynuację tematów podejmowanych przez Raczaka w realizacji ,,Podróże przez sny”, przepełnionej obrazami spiętrzonych, onirycznych wędrówek i wielokrotnych konfrontacji z kantorowskim Teatrem Śmierci. Grze aktorskiej Pawła Stachowczyka przyglądamy się dzięki snopom światła znajdującym się tam, gdzie artysta. Reszta to ciemność.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie MDK.

 

Scenariusz i Reżyseria: Paweł Stachowczyk

Scenografia i kostiumy: Martyna Stachowczyk

Choreografia: Bartosz Raźnikiewicz

Muzyka: Paweł Paluch

Występuje: Paweł Stachowczyk

Czytaj więcej na temat:spektakl , teatr , teatr dramatyczny
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole