Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyMDK zaprasza - Zaczarowany Dzień Dziecka !

MDK zaprasza - Zaczarowany Dzień Dziecka !

W tym roku, w ramach obchodów 40-lecia placówki, impreza będzie wyjątkowa, bo dwudniowa !

Dodano:
MDK zaprasza - Zaczarowany Dzień Dziecka !

Zaczarowany Dzień Dziecka 

,,Witajcie w naszej bajce"

1 czerwca 

Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności SOWA 

Godz. 12.00-18.00 

2 czerwca 

Park. im. F. Chopina w Koninie 

Godz. 13.00 - 19.00 

Od 10 lat Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie organizuje Zaczarowany Dzień Dziecka. W tym roku, w ramach  obchodów 40-lecia placówki, impreza będzie wyjątkowa, bo dwudniowa ! ,,Witajcie w naszej bajce” odbędzie się w Strefie Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności SOWA oraz w Parku im. F. Chopina w Koninie. . Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Konina.

Już 1 czerwca zapraszamy Was do Sowy, gdzie od godz. 12 czeka wiele atrakcji.  Od godz. 12.00  zumba z Justyną, a następnie Rodzinny Turniej Sportowy z pucharami.  Do wygrania :  vouchery do Centrum Nauki Kopernik, Planetarium i Strefy SOWA. 

Wejściówka do Strefy SOWA  z rabatem 50 %  (10 zł )

Natomiast 2 czerwca w parku im. F. Chopina ,,Zaczarowany Dzień Dziecka” rozpocznie się od godz. 13.

Wśród atrakcji m.in.: koncert  w wykonaniu Akademii Wokalnej MDK, rodzinne gry i zabawy, konkursy z nagrodami dla młodszych i starszych, pokaz iluzjonistyczny, darmowe dmuchańce, strefa baniek mydlanek, warsztaty malowania z gipsu, food trucki.  

Tradycyjnie od godziny 13.00 dzieci z rodzicami wezmą udział w licznych konkursach i zabawach przygotowanych przez Przedszkole numer 1, 4 i 8; Fundację Otwarcie i Fundację Podaj Dalej, Stowarzyszenie Gepetto, Towarzystwo Inicjatyw Obywatelskich, Szkołę Open Mind,  Akademię Piłkarską Reissa, CDN Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną,  Dom Pomocy Społecznej w Koninie oraz Muzeum Okręgowe w Koninie.

W tym roku będziemy wspólnie bawić się w bajkowej krainie Akademii Pana Kleksa. Nasz Dzień Dziecka to frajda dla dzieci, a dla Rodziców wspaniała okazja, aby twórczo spędzić czas ze swoim pociechami, bawiąc się i rywalizując. W parku nie zabraknie również tradycyjnych, festynowych atrakcji takich jak: stoiska handlowe i gastronomiczne. Przygotowaliśmy różnorodne warsztaty, rozgrywki oraz czytanie bajek. Na scenie będą się odbywać występy artystyczne, a wieczorem koncert w wykonaniu Wojowników Światła, prowadzonych przez Sylwię Dziardziel.

W między czasie odbędzie się rozstrzygnięcie konkursów i wręczenie super nagród.

Zapraszamy wszystkich serdecznie ! Będzie pięknie i bajecznie !

Przeczytaj również:Dzień Dziecka w Skulsku
Czytaj więcej na temat:dzień dziecka , Pan Kleks, święto dzieci
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole