Nieme kino z muzyką na żywo – film „Bestia” z Polą Negri
Nieme kino, żywe emocje: Pola Negri w Starym Mieście
Dodano:

Co? Nieme kino z muzyką na żywo – film „Bestia” z Polą Negri
Gdzie? Kino za Rogiem, Stare Miasto
Kiedy? Piątek, 9 stycznia, godz. 18:00
Wstęp wolny – darmowe wejściówki w Bibliotece Publicznej Gminy Stare Miasto.
Seans filmu „Bestia” z 1917 roku – najstarszego zachowanego obrazu z Polą Negri, jedynego z polskiego okresu jej kariery. Klasyczny dramat obyczajowy z motywem miłosnego trójkąta, skandalu i namiętności. Podczas pokazu muzykę na żywo wykona Marcin Pukaluk, tworząc wyjątkową oprawę dźwiękową na instrumentach elektronicznych i akordeonie.
Przeczytaj również:NIEME KINO - koncert z pokazem diaporamy - KFF FOCUS NAD WARTĄ







