Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Konin bez otwartej debaty. Piotr Korytkowski gotów, jego rywal nie

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyMiejska potańcówka dla seniorów

Miejska potańcówka dla seniorów

Dodano:
Miejska potańcówka dla seniorów
Miejska potańcówka dla seniorów

Gdzie: Młodzieżowy Dom Kultury 

Kiedy: 5 kwietnia 2024, godz. 17.00-21.00

 

UWAGA: Potańcówka dla Seniorów, na którą zaprasza Państwa Prezydent Miasta Konina i Rada Seniorów Miasta Konina odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Przemysłowej 3D. Spotkanie, bogate w konkursy i przemiłe towarzystwo, odbędzie się 5 kwietnia. O część taneczną wieczoru, zadba DJ Edward Majer. Z przykrością informujemy, że nie ma już wejściówek na potańcówkę. 

Taneczne spotkanie dla Seniorów, zapowiedzieli podczas Koncertu Seniorzy dla Miasta (25 lutego), Prezydent Konina Piotr Korytkowski i jego zastępca Witold Nowak.

Podczas piątkowego wieczoru odbędzie się potańcówka, którą poprowadzi bardzo dobrze znany koninianom DJ Edward Majer. Uczestnicy spotkania wezmą także udział w konkursach na najładniejsze nakrycie głowy oraz na Króla i Królową Balu. Na wszystkich czekać będzie poczęstunek.

Na spotkanie pełne muzyki, dobrej zabawy i konkursów, zapraszamy w piątek, 5 kwietnia w godz. od. 17.00 do 21.00. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie wydarzeniem, potańcówka odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie przy ul. Przemysłowej 3D.

Organizatorami Potańcówki dla Seniorów są: Miasto Konin, Rada Seniorów Miasta Konina, Koniński Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie i Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie.

Czytaj więcej na temat:kdk, potańcówka dla seniorów
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole