Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezySiła KOBIETY Edyty Wysockiej- wernisaż w KDK

Siła KOBIETY Edyty Wysockiej- wernisaż w KDK

Dodano:

Gdzie: Koniński Dom Kultury, Strefa K

Kiedy: 8 grudnia 2023, godz. 18:00

Na wernisaż wystawy obrazów koninianki Edyty Wysockiej, zapraszamy 8 grudnia o godz. 18.00  do Strefy K Konińskiego Domu Kultury. Autorka zaprezentuje obrazy, które zadedykowała kobietom. Pokazane zostaną również jej prace, na których uwieczniła zwierzęta.

 

- Moją inspiracją są ludzie, głównie kobiety oraz zwierzęta. Na płótno przelewem emocje, pozytywną energię ale także to jak postrzegam świat – mówi Edyta Wysocka.

Otwarciu wystawy towarzyszyć będzie recital Wojtka Olińskiego i Igi Lewandowskiej, utalentowanych młodych koninian.

 

Edyta Wysocka to kobieta z pasją, koninianka, absolwentka Wydziału Kultury i Sztuki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. W swoim życiu, w znakomity sposób potrafi łączyć pracę zawodową z pasją. Na co dzień szefowa prestiżowego salonu fryzjerskiego, trycholog i  pedagog. Po godzinach, znajduje czas na uwolnienie swojego malarskiego talentu.

W zaciszu domowym stworzyła własną pracownię, wypełnioną kolorami i pozytywną energią. Jak twierdzi: fryzjerstwo i malarstwo dają jej ogromną satysfakcję.

Obrazy Edyty Wysockiej są pełne emocji, współtworzą niesamowitą opowieść o życiu artystki, jej postrzeganiu świata i ludzi. Pokazują jej siłę, która współgra z delikatną, pełną kobiecości naturą.

 

Czytaj więcej na temat:kdk , wernisaż, Edyta Wysocka
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole