Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezySpotkanie ze znakomitym Adamem Woronowiczem i pokaz filmu "Teściowie 2"

Spotkanie ze znakomitym Adamem Woronowiczem i pokaz filmu "Teściowie 2"

Dodano:
Spotkanie ze znakomitym Adamem Woronowiczem i pokaz filmu "Teściowie 2"

Gdzie: Kino Oskard

Kiedy: 19 września, g. 18.00

bilet: 20 zł - seans i spotkanie

Seans przezabawnej komedii „Teściowie 2” oraz spotkanie z Adamem Woronowiczem - to brzmi jak idealny plan na wieczór dla wszystkich Kinomaniaków i Kinomaniaczek!

Film „Teściowie” został świetnie przyjęty zarówno przez widzów, jak i krytyków. Stało się tak między innymi dzięki Adamowi Woronowiczowi, który wcielił się w Tadeusza, ojca panny młodej. Postać, którą zagrał – dobrotliwego pantoflarza, który nie stroni od wyskokowych trunków – zapadła publiczności w pamięć i dodała filmowi niepowtarzalnego sznytu.

W cenie biletu do kina 20 zł – zobaczycie świetny film i spotkacie się z Adamem Woronowiczem, z którym porozmawia Tomasz Szwarc ze Stowarzyszenia Twórcze Horyzonty. Spodziewajcie się niespodziewanego, bo będzie to rozmowa pełna humoru i filmowych anegdot!

BILETY: https://bit.ly/spotkanie_AWoronowicz

O filmie „Teściowie 2”
Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze - to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.

Spotkanie z Adamem Woronowiczem odbędzie się po filmie.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole