Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyTALENTY TRÓJKI – zobaczcie fantastyczne prace młodych artystek i artystów

TALENTY TRÓJKI – zobaczcie fantastyczne prace młodych artystek i artystów

Dodano:
TALENTY TRÓJKI – zobaczcie fantastyczne prace młodych artystek i artystów

Gdzie: CKiS przy Okólnej

Kiedy: do 28 czerwca

wstęp wolny

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 3 w Koninie w tym roku szkolnym po raz drugi realizuje projekt o charakterze artystyczno-edukacyjnym – TALENTY TRÓJKI. Jednym z elementów tego projektu jest wystawa najciekawszych prac uczniów SP nr 3, które urzekają szczerością i oryginalnością, są też wyrazem ich talentu, wrażliwości i otwartości.

Wystawę można oglądać do 28 czerwca, od poniedziałku do piątku – 10.00-18.00. Natomiast 20 czerwca wyjątkowo od 10.00 do 15.00.
Na wystawę spośród ok. 150 prac wybrano 78, a ich autorami jest 67 młodych twórców. Wyboru prac dokonała komisja w składzie: Krystyna Mikołajczak (CKiS), Renata Bielińska (CKiS), Dorota Powidzka (SP nr 3 – nauczycielka), Aleksandra Rosiejewska (SP nr 3 – uczennica klasy VII).

Odwiedzajcie wystawę w CKiS przy Okólnej – jest to wyjątkowe spotkanie z jedyną w swoim rodzaju twórczością - pełną radości, nieoczekiwanych skojarzeń i czystych intencji.

Sztuka uwrażliwia i pobudza wyobraźnię, nie tylko kształtuje wrażliwość estetyczną, ale także uczy ekspresji  i umiejętności wyrażania siebie, spostrzegawczości, koncentracji i kreatywnego myślenia. Obcowanie ze sztuką i jej uprawianie pozytywnie wpływa na rozwój poznawczy, psychiczny i emocjonalny zarówno dzieci, jak i młodzieży.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole