Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyWalentynki w Kinie Centrum

Walentynki w Kinie Centrum

Dodano:
Walentynki w Kinie Centrum
Walentynki w Centrum

Gdzie: Koniński Dom Kultury, Kino Centrum

Kiedy: 14 lutego 2024

 

Wróżka prawdę ci powie, radio nada życzenia zakochanych w całym regionie, a w fotobudce 360 stopni będziesz mógł uwiecznić swoją miłość na okrągło! Serdecznie zapraszamy 14 lutego na pełne niesamowitych wrażeń Walentynki w Kinie Centrum.

 

W Walentynki obejrzymy w Kinie Centrum dwa świetne filmy: ,,Miłość jak miód” o godz. 18.00 oraz ,,Piękna katastrofa 2” o godz. 20.30.

Ale już od 17.30 ruszamy z walentynkowymi atrakcjami.

Wspólnie z KDK, najlepsze dźwięki dla zakochanych grać będzie Radio Konin.FM. W holu KDK stanie studio radiowe, w którym wszyscy zakochani, ale też ci, którzy szukają swojej drugiej połówki, będą mogli złożyć życzenia.

Nie zabraknie również pełnych magii spotkań z wróżką! Walentynki spędzi z nami Jolanta Filipiak – Studio Tarota Konin. To będzie wyjątkowa okazja, by zajrzeć w przyszłość i głęboko w wasze serca!

Atrakcją, która z pewnością spodoba się wszystkim, którzy będą chcieli spędzić Walentynki w Konińskim Domu Kultury, będzie fotobudka 360 stopni. To zupełnie odlotowa forma rozrywki, która całkowicie wami zakręci!

Do tego konkursy z nagrodami i słodkie upominki od Pasieki ,,Adam”.

I jeszcze jedna propozycja dla zakochanych, którzy chcieliby wyrazić swoje uczucia na dużym ekranie. Jeśli chcecie złożyć życzenia, a może macie coś ważnego do powiedzenia swojej drugiej połówce – to nagrajcie filmik i wyślijcie go do nas do 13 lutego na adres promocja@kdkkonin.pl. Wasze życzenia pojawią się na ekranie Kina Centrum przed wybranym przez was filmem.

O oprawę holu zadba Napisy led koło Konina - dekoracje okolicznościowe.

W Walentynki w Kinie Centrum nie może zabraknąć dobrych filmów. I tak o 18.00 zapraszamy na film ,,Miłość jak miód”. To opowieść o Majce (Agnieszka Suchora) i Agacie (Edyta Olszówka), które spotykają się pewnego dnia na pogrzebie koleżanki z liceum i postanawiają zupełnie zmienić swoje życie. Agata namawia Majkę do spontanicznego wyjazdu w góry, sama zaś zostaje nad morzem. Nieoczekiwana zamiana ról przynosi szereg komplikacji, zabawnych zwrotów akcji i wyzwań, którym kobiety będą musiały stawić czoła. Czy uda im się przezwyciężyć przyzwyczajenia, uprzedzenia i lęki? Czy zdobędą się na odwagę, żeby otworzyć się na miłość i rozpocząć nowy rozdział w życiu? Czy naprawdę nigdy na nic nie jest za późno? Koniecznie sprawdźcie w Kinie Centrum.

Drugim filmem dla zakochanych, o godz. 20.30, będzie ,,Piękna katastrofa 2”. Abby i Travis budzą się po szalonej nocy w Las Vegas bogatsi o ból głowy, kupę forsy, którą Abby wygrała w kasynie i obrączki na palcach. Wygląda na to, że w przypływie namiętności podkręconej alkoholem wzięli ślub. Co teraz? Za wygrane bogactwo postanawiają spędzić upojny miodowy miesiąc w Meksyku w towarzystwie znajomych i rodziny. Ale zanim to nastąpi każde z nich wyprawia swój wieczór kawalerski/panieński, który kończy się nieziemską zadymą. Co gorsza ich tropem rusza mafioso Benny i jego osiłki, by odzyskać forsę, którą stracili w kasynie. Nowa droga życia Abby i Travisa zapowiada się naprawdę wyboiście.

Bilety na filmy w cenie 15 zł już w sprzedaży.

Jak Walentynki to tylko w Kinie Centrum w Konińskim Domu Kultury!

 

Partnerami Walentynek w Kinie Centrum są:

Radio Konin.FM

Jolanta Filipiak - Studio Tarota Konin

Pasieka ,,Adam" z Kowalewka

Firma Usługowa Bartosz Klejna (fotobudka 360)

Napisy led k.Konina - dekoracje okolicznościowe

 

Dziękujemy sponsorom konkursów: 

Tutti Santi

Art Club

Peppe Nero

Pizzeria K2

Restauracja Pałacyk

Studio Urody Izabella

Fabrykarnia

Restauracja, Kawiarnia, Lodziarnia Kogel Mogel 

 

Walentynki w Kinie Centrum

14 lutego, środa

17.30 – event walentynkowy w holu KDK

18.00 – film ,,Miłość jak miód”

20.00 – event walentynkowy w holu KDK c.d.

20.30 – film ,,Piękna katastrofa 2”

bilety na filmy: 15 zł

Czytaj więcej na temat:kdk, walentynki, kino centrum
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole