Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyZrób wieniec adwentowy i weź udział w konkursie!

Zrób wieniec adwentowy i weź udział w konkursie!

Dodano:
Zrób wieniec adwentowy i weź udział w konkursie!

Gdzie: warsztaty odbędą się w CKiS Okólna

Kiedy: 21 listopada, zapisy do dwóch grup: 16.00-17.30,18.00-19.30

Wieńce na konkurs należy dostarczyć 1 grudnia (16.00-17.30) do Kościoła św. Bartłomieja

 

Poczuj niezwykłą atmosferę świąt na warsztatach międzypokoleniowych wykonania wieńca adwentowego!  W otoczeniu zapachów świerku, pod okiem doświadczonej instruktorki, uczestnicy będą mieli okazję stworzyć własny, unikatowy wieniec. Na dodatek można go zgłosić do konkursu i wygrać ciekawe nagrody.

Po raz trzeci Centrum Kultury i Sztuki oraz Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Koninie zapraszają na świąteczne warsztaty, podczas których powstaną wieńce adwentowe według tradycji ludowej. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym twórcą, czy to Twój pierwszy raz z florystyką, świetna zabawa i świąteczny nastrój gwarantowane!

Do kogo adresowane są warsztaty?

Warsztaty adresowane są m.in. do rodziców, opiekunów, dziadków, rodzeństwa, dzieci i młodzieży szkolnej, tworzących dwuosobowy zespół. Zgłoszenie obejmuje parę uczestników, np. rodzic/opiekun + dziecko, dziadek/babcia + wnuk/wnuczka, rodzeństwo pełnoletnie + rodzeństwo młodsze.

UWAGA! Ze względu na bezpieczeństwo wykonywania wieńców, do udziału zapraszamy dzieci od 8 roku życia.

Jak przygotować się do warsztatów?
Każda para zobowiązana jest do przyniesienia czterech świeć jednokolorowych (nie podgrzewaczy) i elementów dekoracyjnych upiększających wykonywany wieniec adwentowy. Mogą to być różnego rodzaju suszki, szyszki, gałązki jarzębiny czy głogu. Dekoracja zależy od uczestników

Materiały potrzebne do wykonania wieńca adwentowego tj. koło słomiane – podstawę, świerk i inne rośliny zielone, podstawki do świec, wstążki oraz drut i gorący klej zapewnia organizator.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenie odbywa się poprzez STREFĘ ZAJĘĆ – link do zgłoszeń: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/54508 
do dwóch grup zajęciowych w godz. 16.00 -17.30; 18.00 – 19.30 (po 8 par w każdej grupie).
Koszt – 30 zł od rodziny/pary

Termin: 21 listopada (wtorek), dwie grupy; w godz. 16.00 -17.30; 18.00 – 19.30
Miejsce warsztatów:  CKiS w Koninie – Centrum, ul. Okólna 47 a, 62-510 Konin


Zgłoś się do konkursu!

Wieńce, które powstaną na warsztatach, można wziąć do domu, ale także – można je zgłosić do konkursu! Podpisane wieńce należy dostarczyć w dniu 1 grudnia 2023 r. (piątek) w godzinach 16.00 – 17.30 do Parafii św. Bartłomieja Apostoła w Koninie, ul. Kościelna 1 wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia. Ogłoszenie wyników nastąpi dzień później - 2 grudnia 2023 r. po nabożeństwie, które rozpocznie się o godz. 17.00 w Parafii św. Bartłomieja w Koninie.

Szczegóły konkursu na stronie: https://www.ckis.konin.pl/wience-adwentowe-konkurs/

Do udziału w warsztatach i konkursie zapraszają Centrum Kultury i Sztuki w Koninie oraz Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Koninie – FARA.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole