Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaJęzyki obceKorepetycje z języka angielskiego [WAKACJE TANIEJ!]

Języki obce

Ogłoszeń: 11

Korepetycje z języka angielskiego [WAKACJE TANIEJ!]

IP: 77.65.96.87Wyświetleń: 305
region: Konin
Wakacje to świetny czas do odpoczynku, ale czemu by też nie podszkolić języka angielskiego swojego dziecka? Teraz możesz to zrobić o wiele taniej niż w ciągu roku szkolnego! :)

Chcesz zacząć dopiero po wakacjach? Nie ma problemu! Traktuję priorytetowo terminy dla osób, które zadeklarują się już teraz! :)

DOJAZD BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW NA TERENIE NOWEGO KONINA!!!

Gdzie znajdziesz lepszą okazje?!

Zapraszam serdecznie dzieci i młodzież na zajęcia z języka angielskiego w przystępnej cenie i najwyższej jakości lekcjach prywatnych na których przekażę całą swoją wiedzę i doświadczenie psychologiczne zdobyte prze lata współpracy z młodym pokoleniem.

Jako absolwent kierunku filologii angielskiej od 9 lat pracuję z uczniami nad bieżącym zakresem materiału z języka angielskiego oraz wykraczam poza przetarte schematy szkolne. Na pewno się dogadamy, znajdziemy wspólny JĘZYK i sprawię że poczujesz się lepiej i pewniej obcując z językiem angielskim. ;)

Pomogę Ci w przygotowaniu się do sprawdzianów, odrabianiu prac domowych. Poćwiczymy gramatykę i bieżący materiał, a w szczególności najbardziej zaniedbywaną formę nauki w szkołach jaką jest rozmowa, pronuncjacja i realizacja dłuższych wypowiedzi pisemnych jak e-mail czy rozprawka!

Nie masz testów próbnych, ani egzaminów maturalnych? Nie ma problemu! Posiadam wszystkie niezbędne materiały do prowadzenia zajęć oraz egzaminy próbne. Doskonale orientuje się jakie rodzaje zadań występują na sprawdzianach i posiadam także dostęp do nich.

Średni wynik w procentach uczniów uczęszczających do mnie na zajęcia w roku 2022/2023

*egzamin ósmoklasisty 82%

*egzamin maturalny podstawowy 67%

*egzamin maturalny poziom rozszerzony 71%

Przyjazna atmosfera i dostosowanie stylu prowadzenia zajęć do potrzeb odbiorcy, tak aby wszyscy byli zadowoleni, a efekty były natychmiastowo widoczne! Nadrabiam duże braki z języka angielskiego, co przekłada się na lata współpracy z uczniami!
Galeria
Dane kontaktowe
Szymon
723029548
Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole