Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damSpecjalista ds. optymalizacji pakowania

Praca - dam

Ogłoszeń: 515

Specjalista ds. optymalizacji pakowania

IP: 217.98.1.162Wyświetleń: 87
region: Inny
Firma Sun Garden Polska w Malanowie zatrudni pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- wdrażanie nowych materiałów i technologii dla procesu pakowania,
- przeprowadzanie procesów kontroli zmian w zakresie optymalizacji pakowania,
- współpraca z działami produkcyjnymi oraz logistycznymi w celu usprawnienia procesu pakowania,
- wprowadzanie ulepszeń mających na celu obniżenie kosztów pakowania naszych produktów,
- terminowe i staranne realizowanie powierzonych zadań, zgodnie z wytycznymi przełożonego.

Nasze wymagania:
- wykształcenie średnie techniczne,
- mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość procesów produkcyjnych oraz systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
- udział w ciekawych projektach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@sun-garden.pl
W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, na które kandydat aplikuje.
Dane kontaktowe
Sun Garden Polska
632898913, 632898916, 632898919
ul. Turecka 36
62-709 Malanów
Inny
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole