Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damKomisjoner/Pracownik magazynu/Team leader (k/m)

Praca - dam

Ogłoszeń: 528

Komisjoner/Pracownik magazynu/Team leader (k/m)

IP: 79.185.60.22Wyświetleń: 31
region: Inny
Miejsce pracy okolice Oldenburga

Zakres obowiązków:
Pakowanie towarów i zbieranie zamówień w celu wysyłki do supermarketów
Transport towarów za pomocą elektrycznego paleciaka typu Ameise
Sprawdzanie zapakowanych towarów pod kątem kompletności
Praca z systemem Pick by Voice
Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i jakości
Pomoc pozostałym członkom zespołu w komunikacji i załatwianiu formalności, tłumaczenie poleceń
Wymagania:
Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny
Rzetelność i odpowiedzialność
Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem
Szybkość i efektywny sposób pracy
Czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
Długoterminową pracę w nowoczesnym magazynie z zaawansowanym sprzętem
Atrakcyjne wynagrodzenie od 13,50 € brutto/h plus dodatki
Od 3. miesiąca dodatek za wyniki
Dodatek 50 € netto do wynagrodzenia za komunikatywną znajomość języka
Samochód do celów służbowych
Możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe
Miłą atmosferę w pracy w dynamicznym zespole
Komfortowe zakwaterowanie
Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.
Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów
E-mail ase@cp-personal.com
Tel. kom. 571 394 529
Dane kontaktowe
Agnieszka Semczuk
571394529
Inny
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole