LM.plSport0:4. Porażka Sokoła Kleczew w Bydgoszczy

0:4. Porażka Sokoła Kleczew w Bydgoszczy

III liga

Na ostatnie spotkanie w tym roku Sokół Kleczew udał się na mecz z zajmującym miejsce w środku tabeli Zawiszą Bydgoszcz. Pomimo gry w przewadze przez większą część spotkania goście wrócili z porażką.

Jako pierwszy po stronie gospodarzy trafił Wojciech Mielcarek w 27. minucie. Goście swojej szansy w doprowadzeniu do remisu mogli upatrywać w tym, że chwilę przed przerwą drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Medard Dahms. Tyle, że w drugiej połowie nadal strzelali zawodnicy z Bydgoszczy, choć Sokół miał też swoje okazje. Po jego akacji w 63. minucie Patryk Urbański zatrzymał piłkę na linii bramkowej. Problem w tym, że zaraz potem Mateusz Oczkowski trafił w okienko bramki kleczewian, a kilkanaście minut później gola na 4:0 zdobył Piotr Okuniewicz.

Wobec tego rundę jesienną zawodnicy Łukasza Cichosa kończą na dwunastym miejscu w tabeli.

Zawisza Bydgoszcz – Sokół Kleczew 4:0 (27' Wojciech Mielcarek, 58' Patryk Urbański, 67' Mateusz Oczkowski, 74' Piotr Okuniewicz)