Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Konin bez otwartej debaty. Piotr Korytkowski gotów, jego rywal nie

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

PILNE

Kolizja na trasie Bursztynowej. Zablokowany jeden pas ruchu w kierunku Konina

LM.plSportAmelia Zielińska z dwoma medalami. Tym razem brązowymi

Amelia Zielińska z dwoma medalami. Tym razem brązowymi

Dodano:
Amelia Zielińska z dwoma medalami. Tym razem brązowymi
Badminton

Rekordowa frekwencja 298 zawodników i zawodniczek z 14 europejskich krajów wystartowała w międzynarodowym turnieju badmintona Malow Yonex Youth Festival w Suwałkach.

W zawodach wzięła udział cała reprezentacja Polski młodzików, w tym Amelia Zielińska. Była jedyną przedstawicielką naszego regionu. W grze pojedynczej zwyciężyła w czterech pojedynkach, a w grze o złoto przegrała z późniejszą zwyciężczynią całego turnieju, Wiktorią Klatką z AZS AWF Katowice i zdobyła brązowy medal.

Zaś w parze z Klarą Siadlak ULKS Lotka gm. Olsztyn zagrała w debla, gdzie po zwycięstwach w czterech meczach o wejście do finału przegrały z Zuzanną Zemlą oraz Wiktorią Kaletką z AZS AWF Katowice. Tym samym razem dziewczyny cieszyły się z trzeciego miejsca i brązowego medalu.

Amelia Zielińska to jedyna nasza przedstawicielka w kadrze Polski młodzików. Jest zdeterminowana i zmotywowana osiąganymi wynikami, przez co otrzymuje dodatkowy bodziec podczas treningów i współzawodnictwie. Super Grand Prix Polski to kolejny start badmintonistów z Mąkolna i najważniejszy sprawdzian dla młodzików w polskim badmintonie.

Info i foto Płomyk Mąkolno

Amelia Zielińska z dwoma medalami. Tym razem brązowymi
Amelia Zielińska z dwoma medalami. Tym razem brązowymi
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole