Skocz do zawartości
Ukraina

Pomoc dla Ukrainy. Jak się odnaleźć? Informacje, ogłoszenia, inicjatywy | Це війна! Втеча Дарини з Одеси

LM.plSportGórnik odwołuje sparingi. Rezygnacje w zarządzie, wybory w lutym

Górnik odwołuje sparingi. Rezygnacje w zarządzie, wybory w lutym

Dodano: , Żródło: LM.pl
Górnik odwołuje sparingi. Rezygnacje w zarządzie, wybory w lutym
IV liga

Aż trzy pierwsze sparingi zdecydował się odwołać Górnik Konin. Biało-niebiescy na boisko wybiegną dopiero 11 lutego, zaledwie niecały miesiąc od startu rundy wiosennej.

W najbliższą sobotę pierwszy sparing w ramach zimowego okresu przygotowawczego miał rozegrać Górnik Konin. W czwartek jednak koniński klub poinformował o odwołaniu tego i jeszcze dwóch kolejnych meczów kontrolnych. Według komunikatu na oficjalnej stronie Górnika, była to decyzja trenera.

Koninianie nie zagrają więc z Notecią Gębice (29 stycznia), GKS Sompolno (5 lutego) i Czarnymi Czerniejewo (13 lutego). Biało-niebiescy pierwszy mecz kontrolny zaplanowany obecnie mają na 11 lutego. Zmierzyć się wtedy mają z Górnikiem Polkowice U-19. To oznacza, że pierwszy sparing drużyna Jarosława Kotasa rozegra zaledwie niecały miesiąc przed startem rundy wiosennej.

To nie jedyne zmiany, które w ostatnim czasie zaszły w Górniku. Z funkcji członków zarządu zrezygnowali Monika Grzelak i Arkadiusz Grzelak – powołani na te stanowiska podczas wrześniowych wyborów. Ponadto cały czas nie został wybrany nowy prezes. To oznacza, że w zarządzie są obecnie dwie osoby – Karol Skoczylas, pełniący obowiązki prezesa oraz Tadeusz Wawrzyniak.

Jak poinformował nas Karol Skoczylas, wybory uzupełniające zaplanowane są na 11 lutego. Więcej informacji o sytuacji w Górniku Konin – w przyszłym tygodniu.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole