LM.plSportHit okręgówki dla Wilków Wilczyn. Znów mnóstwo goli w meczu z udziałem WKS Boguszyczki

Niższe ligi piłkarskie

GKS Sompolno – Wilki Wilczyn 2:3. Gospodarzom nic nie dały dwa gole Maksymiliana Szymczaka. W klasach A i B też nudy nie było.

Klasa okręgowa

Najbardziej interesującym meczem szóstej kolejki był pojedynek GKS-u Sompolno z Wilkami Wilczyn. Było to także starcie dwóch już doświadczonych szkoleniowców, czyli Dawida Dębowskiego i Michała Grzywacza. Ostatecznie górą był ten drugi. Goście objęli prowadzenie po samobójczym trafieniu Dawida Ławniczaka w szóstej minucie. Około dwadzieścia minut później wyrównał Maksymilian Szymczak i wydawało się, że GKS wraca na właściwe tory. Wskazywał na to także początek drugiej połowy. Po bramkach Łukasza Przebieracza i ponownie Maksymiliana Szymczaka znów był remis. Ale tylko do 68. minuty. Wtedy (jak się później okazało) decydującą bramkę zdobył Adam Kozłowski i trzy punkty pojechały do Wilczyna.

W tabeli prowadzi Orzeł Kawęczyn, który kontynuuje serię wygranych.

Tabela

Klasa A grupa V

Błękitni Mąkolno zremisowali 1:1 z Górnikiem Kłodawa ale i tak utrzymali fotel lidera. Najwyższe zwycięstwo w czwartej kolejce odniósł Grom Malanów, który 4:0 rozbił GKS Osiek Wielki.

Tabela

Klasa B grupa VI

WKS Boguszyczki umie w wysokie wyniki. Od początku sezonu było to tak: 0:12 z rezerwami Górnika Konin, 10:1 z Błękitnymi Helenów, 2:2 z GKS-em Rzgów. A teraz nie mniej imponujące 0:10 z Wartą Rumin. No starają się chłopaki jak mogą, żeby co tydzień pisać o nich na LM.pl. A my ten wysiłek jak najbardziej doceniamy i nie będziemy żałować tych kilku zdań. Niech chłopaki mają, przecież zasłużyli.

Nie odbyło się spotkanie Górnika II Konin z LZS-em Karszew. Goście nie dojechali na mecz.

Tabela

Klasa B grupa X

Wicher Dobra nadal bez wygranej i bez choćby jednego strzelonego gola po raz drugi w tym sezonie. Tym razem lepszy okazał się KS Kamień, co pozwoliło utrzymać pozycję wicelidera. Na najwyższym stopniu podium Korona Chełmce.