LM.plSportHubert Kwieciński potrójnym srebrnym medalistą Greece Open

Hubert Kwieciński potrójnym srebrnym medalistą Greece Open

Tenis stołowy

W swoim drugim międzynarodowym turnieju, rozgrywanym w greckim Loutraki świetną formę pokazał Hubert Kwieciński, który wywalczył aż trzy srebrne medale.

W piątek młody zawodnik Wichru Lisiec Wielki grając z Mikołajem Pilchem stanął na drugim stopniu podium w turnieju drużynowym U13. W niedzielę wywalczył jeszcze dwa srebrne medale: w turnieju indywidualnym U13 oraz grając z Łucją Kobosz w grze mieszanej U13. Wielkie brawa należą się Hubertowi Kwiecińskiemu oraz całej reprezentacji Polski, która przywiozła z Grecji łącznie aż 13 medali.

Kadetki Wichra trzecią drużyną Wielkopolski

W rozegranych w Czempiniu Mistrzostwach Wielkopolski Kadetek i Kadetów III Memoriale im. Andrzej Jędruska wzięło udział aż pięć reprezentantek Wichru. Znakomity wynik w turnieju drużynowym osiągnęły Daria Jędro i Zuzanna Zioło, które stanęły na trzecim stopniu podium. Zawodniczki z Liśca Wielkiego były o krok od awansu do finału, gdyż w półfinale przegrały minimalnie 2:3 z SKTS Rataje 50 Poznań. W meczu o trzecie miejsce pokonały 3:1 LKTS Luboń. Druga drużyna w składzie z Kingą i Nikolą Obudzińskimi oraz Mają Muzykiewicz zakończyła rozgrywki na piątym miejscu. Ich trenerem jest Radosław Wypychowski. W turnieju indywidualnym wszystkie zawodniczki zagrały bardzo ambitnie i zajęły miejsca: