Dzisiaj jest niedziela 27 maja 2018, imieniny: Jana, Juliusza, Radowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24220) SPORT FORUM FIRMY (5184) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 18oC
Jutropogoda
24 / 16oC
Pojutrzepogoda
23 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Remis Tura 1921. Jego los jest w rękach Victorii, ... (0)Konin. Na festynie TPD pokazano jak kompleksowo db ... (7)
jesteś tutaj: Strona głównaSportSiatkonoga znów w Kleczewie. Rozegrają Mistrzostwa ...

Siatkonoga znów w Kleczewie. Rozegrają Mistrzostwa Polski

Dodano: 11.01.2017 15:45
Źródło: LM.pl

Dziesiąte Mistrzostwa Polski w Siatkonodze rozegrane zostaną w Kleczewie. Dwudniowa impreza przyciągnie do tego miasta najlepsze zespoły deblowe.

Dziesiąte Mistrzostwa Polski odbędą się w dniach 14 - 15 stycznia 2017 r. Turniej zostanie rozegrany w grze podwójnej (debel), a udział w nim wezmą najlepsi zawodnicy siatkonogi w naszym kraju. Finał Mistrzostw Polski zaplanowano na niedzielę 15 stycznia o godz. 16.00.

- Bardzo się cieszę, że siatkonoga wraca do Kleczewa. To świetne miejsce dla tego sportu, o czym przekonaliśmy się kilkukrotnie. Krzysztof Kwiatkowski, który jest Promotorem Siatkonoga Polska wykonuje kawał dobrej roboty, do tego bardzo fajna hala, świetni kibice na trybunach i przychylne siatkonodze firmy lokalne - mówi Michał Sieczko, pomysłodawca turniejów siatkonogi w Polsce.

Turniej zostanie rozegrany w deblu, zgodnie z przepisami Siatkonoga Polska oraz Międzynarodowej Federacji Futnet. Głównym sędzią imprezy będzie jeden z najlepszych sędziów siatkonogi na świecie - Maciek Adamczyk, który ma za sobą sędziowanie finałowych meczów Mistrzostw Świata w 2012, 2014 i 2016 roku. Mistrzostwa Polski odbędą się w hali widowiskowo‐sportowej w Kleczewie przy ul. Białobrodzkiej 33.

Aktualnymi Mistrzami Polski jest drużyna Blokers Łódź, a w najbliższym turnieju wezmą również udział zawodnicy ze Szczecina, Bełchatowa, Wójcina, a także gospodarze z Kleczewa. - Jestem pewien, że impreza będzie sukcesem organizacyjnym, a kto wie, może także sportowym dla gospodarzy, bowiem zawodnik Green Energia Polska Kleczew - Bartosz Targas ma za sobą debiut w reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w futnet w Brnie miesiąc temu. Bartek z pewnością będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony - ocenia Michał Sieczko. 

Krzysztof Kwiatkowski, promotor Siatkonoga Polska z Kleczewa, dodaje: - Za dwa lata Mistrzostwa Świata w siatkonodze odbędą się w Cluj i chcielibyśmy, aby nasze miasto miało w składzie reprezentacji Polski swojego przedstawiciela. Poza Bartkiem Targasem mamy w Kleczewie jeszcze kilku zawodników, którzy mają na to szansę. 

Mistrzostwa Polski to nie tylko impreza sportowa. W finałowy dzień dla kibiców i zawodników zagra DJ Ucho z CrowdSupporters. - Zapraszamy wszystkich na 10. Mistrzostwa Polski w siatkonodze do hali OSiR Kleczew. Dziękuję serdecznie wszystkim przychylnym nam osobom i firmom, impreza tej rangi w naszym mieście to dla nas wyróżnienie, ale także szansa, z której chcielibyśmy skorzystać. Nie ukrywam, iż chcielibyśmy w przyszłości gościć także turniej międzynarodowy, aby Kleczew poprzez siatkonogę był znany w Polsce i na świecie - mówi Krzysztof Kwiatkowski.

Patronat medialny nad 10. Mistrzostwami Polski w Siatkonodze objął Portal Wielkopolski Wschodniej LM.pl.  • Siatkonoga znów w Kleczewie. Rozegrają Mistrzostwa Polski

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.