LM.plSportRemis SKP Słupca, rywale kończyli mecz w dziesiątkę

Remis SKP Słupca, rywale kończyli mecz w dziesiątkę

Wakacje w Słupcy już rozpoczęte. Zespół Wojciecha Henke czwarty mecz z rzędu zakończył bez zwycięstwa, remisując 1:1 z Kanią Gostyń.

Szkoleniowiec słupeckiej drużyny swój plan realizuje konsekwentnie i w sobotnim meczu z jedną ze słabszych drużyn IV ligi znów dał pograć zawodnikom młodym. W pierwszym składzie wyszli Patryk Adamczewski, Michał Dreczkowski i Konrad Kobylarek. Mimo rezerwowych zawodników na murawie SKP Słupca był bliski zwycięstwa z zespołem z Gostynia.

Pierwsza połowa zakończyła się co prawda bezbramkowym remisem, ale już na początku drugiej gospodarze objęli prowadzenie. Do siatki Kani Gostyń trafił Sebastian Jasiak. Wynik 1:0 utrzymał się jednak przez ponad 20 minut. W 75. minucie wyrównujące trafienie zdobył jednak Szymon Olejniczak.

Trzy minuty przed końcem podstawowego czasu gry drugą żółtą kartkę obejrzał jeszcze Radosław Wachowski. Goście kończyli mecz w dziesiątkę, to jednak nie pomogło słupczanom. Wynik 1:1 utrzymał się do końcowego gwizdka.

Po 25 meczach SKP Słupca plasuje się na dziesiątym miejscu w tabeli z dorobkiem 31 punktów. W najbliższy weekend zespół Wojciecha Henke zagra na wyjeździe z Rawią Rawicz.

SKP Słupca – Kania Gostyń 1:1 (53’ Sebastian Jasiak – 75’ Szymon Olejniczak)

SKP Słupca: Szymon Szymański – Daniel Bednarowicz, Patryk Adamczewski (77’ Sebastian Raczkowski), Jacek Mikołajczyk, Dariusz Gromanowski, Michał Dreczkowski, Piotr Głowala, Konrad Kobylarek (65’ Piotr Witowski), Michał Lorencki, Kamil Sikorski (80’ Adam Jaszczak), Sebastian Jasiak.

Kania Gostyń: Krzysztof Banaszak – Piotr Maćkowski, Adrian Muszyński, Damian Krzyżostaniak, Hubert Łapawa, Sebastian Fechner, Mateusz Mucha, Przemysław Pawlaczyk (68’ Szymon Olejniczak), Mikołaj Olejniczak (63’ Tobiasz Aksamit), Patryk Gendera (79’ Norbert Olejniczak), Radosław Wachowski.