Dzisiaj jest piątek 28 lutego 2020, imieniny: Romana, Makarego, Lutomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20628) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
Polecamy:

Dwóch zawodników KLTC Konin pojedzie na Mistrzostwa Europy

Dodano: 6.07.2017 14:27
Źródło: LM.pl

Marcin Czyszczewski i Bartosz Daszkiewicz będą reprezentować KLTC Konin na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Kolarstwie Torowym. Zawody odbędą się 23 lipca w Anadii (Portugalia).

Koninianie znaleźli się w gronie 34 reprezentantów Polski powołanych przez Polski Związek Kolarski na te mistrzostwa. Marcin Czyszczewski rywalizować będzie w sprincie i sprincie drużynowym w kategorii młodzieżowców. Polski zespół w sprincie drużynowym tworzyć będą jeszcze Michał Lewandowski (UKS Copernicus Toruń), Mateusz Miłek (GK Piast Szczecin) i Patryk Rajkowski (UKS Mróz Calnago Jedynka Kórnik).

W sprincie drużynowym, ale w kategorii juniorów wystartuje również drugi z zawodników KLTC Konin – Bartosz Daszkiewicz. Uczeń SMS Żyrardów powalczy również o medale w jeździe na czas na dystansie jednego kilometra. W drużynie Polaków znaleźli się jeszcze Łukasz Kowal (KKS Gostyń), Cezary Łączkowski (TKK Pacific Nestle Fitness Team), Daniel Rochna (UKS Copernicus Toruń) oraz Krystian Ruta (KK Tarnovia Tarnowo Podgórne).

W mistrzostwach wystartuje również kolarz pochodzący z Turku, a dziś jeżdżący dla zawodowej grupy kolarskiej Voster Uniwheels Team Dawid Czubak. Turczanin weźmie udział w wyścigu drużynowym na dochodzenie i omnium w kategorii młodzieżowców.

W tej drugiej konkurencji Czubak zdobył złoty medal podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy dwa lata temu. Dwukrotnie wicemistrzem Europy zostawał już Marcin Czyszczewski.

  • Dwóch zawodników KLTC Konin powołanych na Mistrzostwa Europy

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawo zawodnicy KLTC!!! :) Powodzenia na Mistrzostwach Europy i stanięcia na najwyższym stopniu podium!
Dodano: 06.07.2017 20:09    Przez: ~kibic123

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.