Dzisiaj jest środa 19 czerwca 2019, imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20127) SPORT FORUM FIRMY (5338) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 20oC
Jutropogoda
28 / 19oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski wraca do Konina! Medyk wygrywa po ra ... (12)Konin. Na warsztatach pracowali nad nową strategią ... (9)

Dwóch zawodników KLTC Konin pojedzie na Mistrzostwa Europy

Dodano: 6.07.2017 14:27
Źródło: LM.pl

Marcin Czyszczewski i Bartosz Daszkiewicz będą reprezentować KLTC Konin na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Kolarstwie Torowym. Zawody odbędą się 23 lipca w Anadii (Portugalia).

Koninianie znaleźli się w gronie 34 reprezentantów Polski powołanych przez Polski Związek Kolarski na te mistrzostwa. Marcin Czyszczewski rywalizować będzie w sprincie i sprincie drużynowym w kategorii młodzieżowców. Polski zespół w sprincie drużynowym tworzyć będą jeszcze Michał Lewandowski (UKS Copernicus Toruń), Mateusz Miłek (GK Piast Szczecin) i Patryk Rajkowski (UKS Mróz Calnago Jedynka Kórnik).

W sprincie drużynowym, ale w kategorii juniorów wystartuje również drugi z zawodników KLTC Konin – Bartosz Daszkiewicz. Uczeń SMS Żyrardów powalczy również o medale w jeździe na czas na dystansie jednego kilometra. W drużynie Polaków znaleźli się jeszcze Łukasz Kowal (KKS Gostyń), Cezary Łączkowski (TKK Pacific Nestle Fitness Team), Daniel Rochna (UKS Copernicus Toruń) oraz Krystian Ruta (KK Tarnovia Tarnowo Podgórne).

W mistrzostwach wystartuje również kolarz pochodzący z Turku, a dziś jeżdżący dla zawodowej grupy kolarskiej Voster Uniwheels Team Dawid Czubak. Turczanin weźmie udział w wyścigu drużynowym na dochodzenie i omnium w kategorii młodzieżowców.

W tej drugiej konkurencji Czubak zdobył złoty medal podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy dwa lata temu. Dwukrotnie wicemistrzem Europy zostawał już Marcin Czyszczewski.

  • Dwóch zawodników KLTC Konin powołanych na Mistrzostwa Europy

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawo zawodnicy KLTC!!! :) Powodzenia na Mistrzostwach Europy i stanięcia na najwyższym stopniu podium!
Dodano: 06.07.2017 20:09    Przez: ~kibic123

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.