Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18109) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 9oC
Jutropogoda
15 / 9oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (7)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Robert Tralewski zwyciężył w Turnieju Biało-Czerwonym

Dodano: 25.07.2017 11:10
Źródło: LM.pl

Zawodnik Konińskiego Klubu Golfowego, Robert Tralewski, triumfował w niedzielę w XI Turnieju Biało-Czerwonym, który rozgrywany był pod Wrocławiem.

W zawodach tradycyjnie uczestniczą zespoły golfowe – w tym roku brały udział reprezentacje Konińskiego Klubu Golfowego, Łódzkiego Klubu Golfowego A&A, Wrocławskiego Klubu Gradi Golf Club oraz Pierwszego Kaliskiego Klubu Golfowego. Łącznie w turnieju wystartowało około stu zawodników.

W rywalizacji indywidualnej pierwsze miejsce wywalczył Robert Tralewski z Konińskiego Klubu Golfowego. Drugi był Arkadiusz Majsterek z A&A Golf Club, a na trzecim miejscu uplasował się Arkadiusz Popek z Gradi Golf Club.

W rywalizacji drużynowej najlepsi okazali się gospodarze z Gradi Golf Club. Koniński zespół zajął drugie miejsce, wyprzedzając na podium łódzką drużynę A&A. 

fot. KKG Konin

  • Robert Tralewski zwyciężył w Turnieju Biało-Czerwonym
  • Robert Tralewski zwyciężył w Turnieju Biało-Czerwonym
  • Robert Tralewski zwyciężył w Turnieju Biało-Czerwonym

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.