Dzisiaj jest wtorek 18 czerwca 2019, imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20219) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 16oC
Jutropogoda
25 / 19oC
Pojutrzepogoda
28 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rady Seniorów z całej Wielkopolski przyjechały do ... (0)Pierwsza tragedia nad wodą. W zbiorniku Przykona u ... (4)

Kolejny zawodnik KLTC Konin powołany na mistrzostwa Europy

Dodano: 27.07.2017 19:12
Źródło: LM.pl

Mateusz Kostański, kolarz KLTC Konin, to już trzeci zawodnik konińskiego klubu, który będzie reprezentował Polskę na europejskich zawodach. Tym razem koninianin wystartuje w Szosowych Juniorskich Mistrzostwach Europy.

Zaledwie przed tygodniem na Torowych Młodzieżowych Mistrzostwach Europy rywalizowali Marcin Czyszczewski i Bartosz Daszkiewicz. Dwóch konińskich zawodników przywiozło z Portugalii dwa medale – srebro i brąz wywalczone w drużynowych sprintach.

Teraz szansę na kolejny krążek z zawodów o randze mistrzostw Europy będzie miał Mateusz Kostański. Koninianin znalazł się bowiem w kadrze Polski na Szosowe Juniorskie Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Danii w dniach 2-4 sierpnia.

Kostański walczyć będzie o medale w wyścigu indywidualnym na czas (dwóch reprezentantów Polski) i wyścigu ze startu wspólnego (sześciu reprezentantów Polski).

- Jest to duże wyróżnienie dla zawodnika i klubu po udanym sezonie i udanych Szosowych Mistrzostwach Polski, gdzie Mateusz zdobył brązowy medal w jeździe indywidualnej na czas – oceniają trenerzy KLTC Konin. 

  • Kolejny zawodnik KLTC Konin powołany na mistrzostwa Europy

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawo Mateusz! cała rodzina Ci Kibicuje i trzyma kciuki
Dodano: 27.07.2017 19:52    Przez: ~:))
Brawo dla Mateusza i dla wszystkich zawodniķów kltc konin brawo!!!!!!!
Dodano: 27.07.2017 20:37    Przez: ~Korasek
To jest rok wybitny dla kolarzy KLTC tylko czy utrzymają dalej tych zawodników chyba warto nie stracić takie talenty i rodzimych koniniakow
Dodano: 27.07.2017 21:02    Przez: ~Fan

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.