LM.plSportTur 1921 jest niepowstrzymany! Beniaminek znów wygrał 3:0

Tur 1921 jest niepowstrzymany! Beniaminek znów wygrał 3:0

Trzeci mecz z rzędu z kompletem punktów zaliczyli w sobotę piłkarze Tura 1921 Turek. Tym razem na własnym terenie pokonali Kanię Gostyń.

Do Turku w sobotę przyjechała drużyna z dolnych rejonów tabeli. Tur 1921 miał więc dużą szansę przedłużyć swoją zwycięską passę. Tak się stało – już do przerwy gospodarze prowadzili 2:0, a po zmianie stron dołożyli jeszcze jedno trafienie.

Wynik w dziewiętnastej minucie otworzył Bartosz Grabowski, wykorzystując dogranie z boku boiska. Napastnik Tura 1921 jeszcze raz trafił do siatki w 33. minucie, po raz kolejny wykańczając dośrodkowanie z bocznej strefy. W drugiej połowie Kania zaatakowała i była bliska zdobycia kontaktowego trafienia. Zespół Dawida Jóźwiaka zdołał się jednak wybronić i w odpowiedzi zdobył trzeciego gola. W 78. minucie wynik ustalił Daniel Błaszczyk.

Było to trzecie zwycięstwo Tura 1921 w lidze z rzędu. Beniaminek IV ligi ma już na koncie dwanaście oczek i zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. Kolejny mecz już w sobotę. Tur 1921 zagra na wyjeździe z LKS Gołuchów.

Tur 1921 Turek – Kania Gostyń 3:0 (19’, 33’ Bartosz Grabowski, 78’ Daniel Błaszczyk)

Tur 1921 Turek: Dariusz Brzostowski – Mikołaj Czajka, Adrian Fret, Kuba Młynarski (85’ Przemysław Kaczmarek), Piotr Bieniek, Maciej Maliński (75’ Rafał Pietraszek), Bartosz Kowalski (83’ Kacper Kwapisz), Michał Ignaczak (68’ Jakub Lament), Daniel Błaszczyk, Beniamin Trzepacz, Bartosz Grabowski.

Kania Gostyń: Damian Wujczak – Mateusz Ptaszyński (46’ Norbert Olejniczak), Hubert Łapawa (83’ Błażej Danielczak), Damian Krzyżostaniak, Adrian Muszyński, Piotr Maćkowski, Radosław Wachowski, Roman Feichuk (74’ Rafał Karolczak), Przemysław Pawlaczyk, Tobiasz Aksamit, Szymon Olejniczak (85’ Artur Kordus).