Dzisiaj jest poniedziałek 21 października 2019, imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18926) SPORT FORUM FIRMY (5387) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 14oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
13 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To będzie test dla Szymańskiego. Rywalem młody Ukr ... (0)Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)

Startuje II liga futsalu. Pierwsze mecze już 18 listopada

Aktualizacja 2.11.2017 20:07
Źródło: LM.pl

Red Dragons II Pniewy to pierwszy rywal, z którym mierzyć ma się KKF Automobile Torino Konin w bieżącym sezonie. II liga futsalu wystartuje już 18 listopada.

Jak na razie nie jest jeszcze znany pełny terminarz bieżącego sezonu. Kluby wstępnie porozumiały się odnośnie pierwszej kolejki zmagań. Pierwotnie miała ona wystartować w sobotę 11 listopada, jednak z powodu problemów licencyjnych Paolo Gorzów Wlkp. start rozgrywek został przesunięty o tydzień. 

KKF Automobile Torino Konin rozpocznie sezon od meczu wyjazdowego z Red Dragons II Pniewy. W innych spotkaniach IKAA MOSiR Kostrzyn nad Odrą podejmie Credo Futsal Piła, Perfecta Złotów zagra z M40.pl Poznań, a Orlik Mosina zmierzy się z Paolo Gorzów Wlkp., o ile ten ostatni zespół uzyska ostatecznie licencję na start w rozgrywkach. Z chęci gry wycofał się natomiast Mundial Żary.



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:futsal,   II liga,   KKF Konin,   terminarz,   Red Dragons II Pniewy,   pierwsza kolejka

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

jak czytam te wpisy to wnioskuje że niektóre z nich wypisują osoby niedowartościowane które nigdy w życiu w piłkę nie grały.... nic nie wygrały i chciały by być na miejscu chłopaków grających w futsalu.... nie ma co przejmować się i reagować na bezsensowne wpisy a pokazać tym niedowiarkom swoją moc ma boisku i gębę zamkną. Pozdrawiam całe środowisko futsalu.
Dodano: 3.11.2017 13:04    Przez: ~el capitano
no pewnie ze amatorska, zawodowcy zarabiaja sportem na zycie wiec pod zawodostwo w koninie tylko górnik i medyk, bo pewnie te 1000-1500 miesiecznie wychodza
Dodano: 2.11.2017 13:43    Przez: ~olo

KOMENTARZE

Co to za liga co sa problemy z terminarzem? Amatorska liga ? Cyrk!
Dodano: 02.11.2017 13:10    Przez: ~problematyk
no pewnie ze amatorska, zawodowcy zarabiaja sportem na zycie wiec pod zawodostwo w koninie tylko górnik i medyk, bo pewnie te 1000-1500 miesiecznie wychodza
Dodano: 02.11.2017 13:43    Przez: ~olo
Amatorzy grają za freee panie problematyk
Dodano: 02.11.2017 17:24    Przez: ~XXl
Ale ty jests niepowazny Ludku ! , Fajny z ciebie przygłub ! Sory !!!
Dodano: 03.11.2017 01:28    Przez: ~sory
Normalna 2 liga futsalu !
Dodano: 03.11.2017 01:36    Przez: ~kibol
CYRK TO SIĘ ZACZYNA Z TYMI WASZYMI WPISAMI PANIE PROBLEMATYK POWODZENIA KKF AUTOMOBILE TORINO KONIN
Dodano: 02.11.2017 16:35    Przez: ~LISTEWKA
Brawo panowie ! Do boju KKF , Awans do 1 ligi ! Szacun ze wam sie chce !!!
Dodano: 02.11.2017 21:32    Przez: ~koninianin
Ale ty jestes pustak co zs bzdety wypisujesz
Dodano: 02.11.2017 21:34    Przez: ~zzz
podziwiam chlopakow za checi za poswiecony czas na treningi mecze sukcesow zycze
Dodano: 02.11.2017 23:15    Przez: ~sakul
dalej panowie gramy o awans do 1 ligi wierze w was
Dodano: 02.11.2017 23:32    Przez: ~kibic
Jak skompletuja fajnych chlopakow to awans pewny ! Tylko czy im sie uda ? No i trzeba cos im tam dac chociaz jakas rekompesate za stracony rodzinny czas !!!
Dodano: 03.11.2017 01:34    Przez: ~!!!!
Moze wielmozny p Prezydent przy podziale srodkow o nich nie Zapomni , licze na to !
Dodano: 03.11.2017 01:39    Przez: ~szofer
gdyby dostali 500 tys dotacji jak Medyk czy Górnik to by była spokojnie ekstraklasa i moze nawet walka o górna czesc tabeli
Dodano: 03.11.2017 10:50    Przez: ~kibic
hahaha t.wrotek żenada
Dodano: 03.11.2017 12:50    Przez: ~kotek
jak czytam te wpisy to wnioskuje że niektóre z nich wypisują osoby niedowartościowane które nigdy w życiu w piłkę nie grały.... nic nie wygrały i chciały by być na miejscu chłopaków grających w futsalu.... nie ma co przejmować się i reagować na bezsensowne wpisy a pokazać tym niedowiarkom swoją moc ma boisku i gębę zamkną. Pozdrawiam całe środowisko futsalu.
Dodano: 03.11.2017 13:04    Przez: ~el capitano
Brawo ! Bardzo rozsadny wpis !!!
Dodano: 03.11.2017 23:14    Przez: ~zzz
Co to za sklad widzialem sparing gdzie trzon druzyny Siwy,Chmielu,Raku bez nich chlopaki napewno nie wygraja tej ligi osoby odpowiedzialne za druzyne wnioskuje po poprzednim sezonie mam nadziej ze tych trzech grajków wróci do gry pozdrawiam kkf