Dzisiaj jest niedziela 21 października 2018, imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21028) SPORT FORUM FIRMY (5244) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO

Frekwencja na godz. 12:00: Konin -15,14%, Koło - 15,06%, Turek - 13,15%, Słupca - 16,44%

Polecamy:

II liga. Pierwsze zwycięstwo KKF AutomTorino Konin w sezonie!

Dodano: 19.11.2017 16:51

8:5 KKF Automobile Torino Konin wygrał swój pierwszy mecz w sezonie II ligi futsalu. Na wyjeździe koniński zespół pokonał Red Dragons II Pniewy.

Mecz z rezerwami ekstraklasowego Red Dragons rozpoczął się lepiej dla gospodarzy. Po pierwszej połowie KKF Automobile Torino wygrywał do przerwy 4:3. Pierwszą bramkę dla koninian zdobył Damian Markiewicz, a drugą - Przemysław Skibiszewski, trafiając pomiędzy nogami bramkarza. Mimo tego goście przegrywali 2:3.
Jeszcze przed przerwą remis KKF Automobile Torino dał Mateusz Mroziński, a prowadzenie - Mateusz Zaborski, lobując bramkarza rywali w sytuacji sam na sam. Po pierwszej połowie koninianie wygrywali jedną bramką.

Po zmianie stron KKF Automobile Torino Konin swoje prowadzenie jeszcze podwyższył. Piątą bramkę dla gości zdobył Krystian Andrzejczak, a szóstą - Damian Markiewicz, po pięknym rajdzie prawą stroną, uderzając prosto w okienko.

W tym momencie Red Dragons II Pniewy zaczął grać bez bramkarza. Dało to gospodarzom czwartą bramkę, ale nie zwycięstwo. W końcówce KKF Automobile Torino zanotował jeszcze dwa trafienia, a ich autorami byli Krystian Andrzejczak i Mateusz Zaborski (z przedłużonego karnego). Ostatecznie zespół Przemysława Lewandowskiego wygrał 8:5.

- Ważne, że dobrze zaczęliśmy. Ten pierwszy mecz nas ustawia, start jest najważniejszy. Mecz był remisowy. Była to cięźka przeprawa dla nas, dobrze, że udana - podsumował starcie trener KKF Automobile Torino Konin, Przemysław Lewandowski.

Była to pierwsza wygrana KKF Automobile Torino Konin w tym sezonie. Już w następny weekend koninian czekają zmagania w Mosinie, gdzie KKF Automobile Torino zagra w eliminacjach do Pucharu Polski. A pierwsze ligowe starcie w Koninie zaplanowane jest na 3 grudnia. Drużyna Przemysława Lewandowskiego podejmować będzie Perfectę Złotów.

Red Dragons II Pniewy - KKF Autmobile Torino Konin 5:8 (Damian Markiewicz x2, Przemysław Skibiszewski, Mateusz Mroziński, Mateusz Zaborski x2, Krystian Andrzejczak x2)

KKF Automobile Torino Konin: Michał Jankowski, Marcin Wojciechowski - Krystian Andrzejczak, Mateusz Zaborski, Mateusz Mroziński, Łukasz Łajdecki, Damian Markiewicz, Artur Brzuśkiewicz, Damian Tylak, Przemysław Skibiszewski, Przemysław Jankowski, Sebastian Laskowski.