Dzisiaj jest sobota 20 stycznia 2018, imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24247) SPORT FORUM FIRMY (5124) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -1oC
Jutropogoda
0 / -3oC
Pojutrzepogoda
-3 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Jak wygląda energetyczna przyszłość Konina? Dyskut ... (12)Start rozpoczyna drugą rundę. ,,Niespodzianka w sk ... (7)
jesteś tutaj: Strona głównaSportII liga. KKF Automobile Torino Konin zagra z byłym ...

II liga. KKF Automobile Torino Konin zagra z byłym I-ligowcem

Dodano: 12.01.2018 15:13
Źródło: LM.pl

KS Futsal Piła będzie w niedzielę rywalem KKF Automobile Torino Konin. Oba zespoły zagrają w ramach piątej kolejki II ligi.

Jeszcze w zeszłym sezonie drużyna z Piły występowała w I lidze futsalu. KS Futsal zajął w tych rozgrywkach dziesiąte miejsce i teoretycznie w bieżącym sezonie również powinien grać na tym szczeblu. Z powodów finansowych pilanie z I ligi jednak zrezygnowali, postanowili się skupić na szkoleniu młodzieży, ustabilizowaniu swojej sytuacji i występach w II lidze.

Po czterech meczach KS Futsal zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów. W czterech meczach pilanie zanotowali trzy zwycięstwa i tylko jedną porażkę - w pierwszej kolejce przegrali 2:11 z IKAA MOSiR Celuloza Kostrzyn nad Odrą. Tyle samo punktów, co KS Futsal ma KKF Automobile Torino Konin, ale zespół Przemysława Lewandowskiego ma lepszy bilans bramkowy od pilan.

W niedzielę szykuje się więc naprawdę ciekawe starcie, którego stawką będzie co najmniej pozycja wicelidera II ligi. W zeszły weekend koninianie udowodnili, że są w stanie rywalizować z I-ligowcami jak równy z równym, trudno więc wskazać jednoznaczego faworyta niedzielnego meczu. Jednego można być pewnym - w starciach obu zespołów w lidze pada w tym sezonie średnio blisko dziesięć bramek, w niedzielę goli nie powinno więc brakować.

Mecz pomiędzy KKF Automobile Torino Konin a KS Futsal Piła rozpocznie się w niedzielę 14 stycznia o godz. 18.00 w hali Rondo przy Al. 1 Maja 1 w Koninie. Jak zawsze starcie obejrzeć będzie można w portalu LM.pl. Początek transmisji chwilę przed pierwszym gwizdkiem.

fot. KKF Konin



  • II liga. KKF Automobile Torino Konin zagra z byłym I-ligowcem

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:futsal,   II liga,   KKF Konin,   Futsal Piła

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

Łajdi do boju !!
Dodano: 12.01.2018 15:25    Przez: ~Fannnnnnnnnn
Panie Bartku trzymamy Pana za słowo że nie odpuści Pan tematu dotacji i kluby przedstawia rozliczenia. Wierzymy w Pańską dziennikarską uczciwość i niezależność. Nie można tego tematu odpuścić bo z tego co ludzie pisali nie jest dobrze. pozdrawiam futsalistów i życzę zwycięstwa.
Dodano: 12.01.2018 16:50    Przez: ~sprawiedliwy
Ale co ma dziennikarz do tego,w komentarzach powiedziano tak wiele ze prezydent tego miasta powinien zwolac konferencje(co zreszta potrafi w ostatnim czasie) i przedstawic dlaczego to czy tamto ale spoko wyboru juz niedlugo
Dodano: 12.01.2018 17:03    Przez: ~Patrze i nie wierze
przeciez KKF nie wzial dotacji, ba, wg tego co napisal red. skonieczny nawet o nia nie wystapil uznajac ze powinna isc w calosci na dzieci, wiec co maja dotacje do meczu futsalu??? do boju chlopaki!!!
Dodano: 12.01.2018 17:15    Przez: ~kkk
To jest artykuł o KKF ie .Załatwiajcie sobie dotacje innymi sposobami.Panie Bartku niech się Pan nie da wciagąnąć w rozgrywki
Dodano: 12.01.2018 18:11    Przez: ~KSG
Panie Red! Jaka jest prognozowana cena biletów?
Dodano: 12.01.2018 18:34    Przez: ~wada
ŁAJDI DO BOJU A PO NIEDZIELI ZACZNIE SIĘ UBLIŻANIE FAŁSZYWCE
Dodano: 12.01.2018 17:02    Przez: ~64
a ty już dziś ubliżasz nawet nie czekasz do niedzieli..
Dodano: 12.01.2018 17:06    Przez: ~kl
Zgoda i racja pelno falszerzy ! To jest Konin !
Dodano: 14.01.2018 13:54    Przez: ~normalny
gruby bramkarz niech zostanie na lawce do konca meczu
Dodano: 12.01.2018 17:22    Przez: ~trybuna
Grube jest dobre. Zajmuje w bramce więcej tzw. światła które musi pokonać piłka przekraczając linię demarkacyjną.
Dodano: 12.01.2018 18:37    Przez: ~ryby
Ciekawa jestem jak Ty wyglądasz. Chyba nie widziałeś "grubego bramkarza" w meczach skoro tak piszesz. Lepiej zostań w domu, trybuny zostaw innym.
Dodano: 14.01.2018 15:20    Przez: ~Qwerty
do boju - pokażcie górnikowi jak się gra
Dodano: 12.01.2018 17:41    Przez: ~fan oranje
my kibicujemy KSG, w wiekszosci zaczynalismy tam, do boju KSG!!!
Dodano: 12.01.2018 18:01    Przez: ~KKF
pisz za siebie, ja nie kibicuję KSG,
Dodano: 12.01.2018 18:07    Przez: ~KKF
Jak nie kibicujesz KSG twoja sprawa ale nie podpsiuj si,ę KSG
Dodano: 12.01.2018 18:33    Przez: ~Wszyscy równi
łajdi niesamowita forma i niezla technika wiadomo gdzie wyszkolony
Dodano: 12.01.2018 17:55    Przez: ~grabol
KKF kibicuje KSG
Dodano: 12.01.2018 18:12    Przez: ~KKF AT Konin
forma hehehheh formę zalewamy hehehe technika heheheh drewno.... wyszkolony wiadomo gdzie na siłowni hhehh......ciekawe czy zagra ten co w tamtym roku za darmo dla idei i dla kolegów grać nie chciał a jak kasa się pojawił dziś gra ehehhehehehehh trzeba mieć charakter........BRAK.......
Dodano: 12.01.2018 21:25    Przez: ~profesjonalista
Profesjonalista - Alez ty jestes prostak i na dodatek bardzo glupi ! Dlaczego ty ublizasz tak super zawodnikom ?,Chyba ci zal dupe sciska co ?
Dodano: 14.01.2018 12:26    Przez: ~swoj
To wielki maly ludek ! Jaki tam z niego profesjonalista !!!!
Dodano: 14.01.2018 13:56    Przez: ~swoj
Chłopak się wdrąży to zacznie dobrze bronić o to się nie przejmuj w tamtym sezonie nikt nie narzekał poza tym w tym meczu nie wystąpi Artur ani Jakub. Do boju KKF !!!
Dodano: 12.01.2018 18:20    Przez: ~do trybuna
damy rade
Dodano: 12.01.2018 21:24    Przez: ~kibic
Pozdrawiam trybunę z lewej MZK i z prawej strony siłownię..... Panowie może kiedyś jeszcze razem wspólnie pokibicujemy////........ To byli kibice ..... to byli LUDZIE........
Dodano: 12.01.2018 21:31    Przez: ~kobic 20 lat temu
lajdi alez sie spocil pewnie wczorajszy do boju menelaosy
Dodano: 13.01.2018 10:30    Przez: ~łajdaki
Gdzie się spocił głowę pod kran włożył oby ją ochłodzić aby woda sodowa nie uderzyła.
Dodano: 13.01.2018 10:43    Przez: ~jk
1 z 2
12>>