Dzisiaj jest sobota 23 marca 2019, imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22163) SPORT FORUM FIRMY (5316) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 7oC
Jutropogoda
9 / 3oC
Pojutrzepogoda
6 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasi medaliści Igrzysk Olimpiad Specjalnych wrócil ... (0)Golina. Czekali i się doczekali. Radni podnieśli d ... (12)

Mistrzostwa Polski w Boksie. Nokaut Przemysława Kuliga

Dodano: 23.04.2018 14:23
Źródło: LM.pl

W Karlinie wystartowały dziś Mistrzostwa Polski Seniorów w Boksie. W swoim pierwszym pojedynku Przemysław Kulig (Copacabana Konin) zanotował wspaniały nokaut w pierwszej rundzie.

W rozgrywanych w Karlinie Mistrzostwach Polski Seniorów w Boksie startuje sześciu zawodników z Konina: Mateusz Goiński, Damian Wiśniewski i Tomasz Spychalski (wszyscy Zagłębie Konin) oraz Przemysław Kulig, Patryk Flis i Marcin Hejosz (wszyscy Copacabana Konin). Jako pierwszy na ringu zaprezentował się Przemysław Kulig.

Rywalem koninianina w kat. 91 kg był Adrian Sikora (Włókiennik Łódź). Walka obu pięściarzy nie trwała długo. Już w pierwszej rundzie kombinację lewy - prawy wyprowadził Kulig, potężnie trafiając łodzianina. Sikora padł na deski, a do narożnika musiał schodzić w asyście sędziego i lekarza zawodów. Pięściarz Copacabany Konin wygrał oczywiście przez nokaut i zameldował się w kolejnej rundzie mistrzostw. 

[yt=https://youtu.be/Eqb63ZFqZ88[

Walka Przemysława Kuliga od 2:47:15

W serii popołudniowej jedyną walkę spośród konińskich pięściarzy stoczył Patryk Flis. Pięściarz Copacabany przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Damianem Faleckim (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) i odpadł z dalszej rywalizacji.

Walka Damiana Flisa od 37:53.

  • Mistrzostwa Polski w Boksie. Kulig nokautuje w pierwszej rundzie!

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Szkoda że nie w Koninie.
Dodano: 23.04.2018 23:52    Przez: ~kibic
Nokaut pierwsza klasa......fiu fiu.....
Dodano: 24.04.2018 00:14    Przez: ~fgnd

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.