Dzisiaj jest sobota 23 marca 2019, imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22162) SPORT FORUM FIRMY (5316) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 7oC
Jutropogoda
9 / 3oC
Pojutrzepogoda
6 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasi medaliści Igrzysk Olimpiad Specjalnych wrócil ... (0)Golina. Czekali i się doczekali. Radni podnieśli d ... (12)

Mistrzostwa Polski w Boksie. Goiński wygrywa, ale niejednogłośnie

Dodano: 24.04.2018 13:55
Źródło: LM.pl

Drugi dzień Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie przyniósł zwycięstwo Mateusza Goińskiego. Pięściarz Zagłębia Konin był jedynym zawodnikiem z Konina walczącym w serii południowej.

Broniący wywalczonego przed rokiem wicemistrzostwa Mateusza Goiński w swojej pierwszej walce na tegorocznych mistrzostwach zmierzył się z Sebastianem Rembeckim (Górnik Wieliczka). Koninianin pokazał się na ringu z całkiem niezłej strony, głównie w drugiej rundzie, gdy kilkukrotnie zasypał swojego rywala serią ciosów. W trzeciej rundzie walka się nieco wyrównała, więcej ataków inicjował już Rembecki. Ostatecznie Mateusz Goiński wygrał, ale niejednogłośnie - 4:1. 

W serii popołudniowej swoją drugą walkę na mistrzostwach stoczył Przemysław Kulig. Pięściarz Copacabany Konin mierzył się z Marcinem Skrzypkiem (Górnik Sosnowiec). Koninianin pewnie kontrolował cały pojedynek i spokojnie wypunktował swojego rywala 5:0. 

Kolejne walki eliminacyjne Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie odbędą się w środę. 

  • Mistrzostwa Polski w Boksie. Goiński wygrywa, ale niejednogłośnie

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.