Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17886) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 12oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Mistrzostwa Polski w Boksie. Goiński wygrywa, ale niejednogłośnie

Dodano: 24.04.2018 13:55
Źródło: LM.pl

Drugi dzień Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie przyniósł zwycięstwo Mateusza Goińskiego. Pięściarz Zagłębia Konin był jedynym zawodnikiem z Konina walczącym w serii południowej.

Broniący wywalczonego przed rokiem wicemistrzostwa Mateusza Goiński w swojej pierwszej walce na tegorocznych mistrzostwach zmierzył się z Sebastianem Rembeckim (Górnik Wieliczka). Koninianin pokazał się na ringu z całkiem niezłej strony, głównie w drugiej rundzie, gdy kilkukrotnie zasypał swojego rywala serią ciosów. W trzeciej rundzie walka się nieco wyrównała, więcej ataków inicjował już Rembecki. Ostatecznie Mateusz Goiński wygrał, ale niejednogłośnie - 4:1. 

W serii popołudniowej swoją drugą walkę na mistrzostwach stoczył Przemysław Kulig. Pięściarz Copacabany Konin mierzył się z Marcinem Skrzypkiem (Górnik Sosnowiec). Koninianin pewnie kontrolował cały pojedynek i spokojnie wypunktował swojego rywala 5:0. 

Kolejne walki eliminacyjne Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie odbędą się w środę. 

  • Mistrzostwa Polski w Boksie. Goiński wygrywa, ale niejednogłośnie

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.