LM.plSportPolinowa Swimm Cup w Wągrowcu. Cztery medale dla Iskry Konin

Polinowa Swimm Cup w Wągrowcu. Cztery medale dla Iskry Konin

Szóstka pływaków Iskry Konin rywalizowała w weekend na Polinowa Swim Cup II o Puchar Starosty Wągrowieckiego. Trzech reprezentantów Konina stawało na podium zawodów.

Najlepsze wyniki osiągnęła Marcelina Dunaj, która z Wągrowca przywiozła dwa medale. Koninianka zdobyła złoto na dystansie 100 m stylem grzbietowym i srebro na dystansie 100 m stylem dowolnym. Po jednym krążku wywalczyli: Borys Grabowski i Michalina Skórzewska. Oboje stawali na najniższym stopniu podium na dystansach: 50 m stylem motylkowym i 50 m stylem dowolnym.

Pozostała trójka konińskich zawodników: Mateusz Garbaciak, Aleksander Zając i Wiktor Kuśmierek zajęli miejsca w pierwszych dziesiątkach na różnych dystansach.

Kolejne starty przed Iskrą Konin już w piątek. W Poznaniu odbędzie się wtedy 4. Meeting Pływacki im. Macieja Frankiewicza.